О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 58-8 "О бюджете С.Мендешевского сельского округа Жангалинского района на 2021-2023 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 14-8
Жангалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О бюджете С.Мендешевского сельского округа Жангалинского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 58-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6684 ) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет С.Мендешевского сельского округа Жангалинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 074 тысячи тенге:
налоговые поступления – 570 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24 504 тысячи тенге;
2) затраты – 25 120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 46 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58-8 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауданы С.Мендешев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 14-8 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауданы С.Меңдешев ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 58-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6684 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңақала ауданды С.Меңдешев ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 074 мың теңге:
салықтық түсімдер – 570 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 24 504 мың теңге;
2) шығындар – 25 120 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 46 мың тенге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.