О бюджете Брликского сельского округа Жангалинского района на 2022-2024 годы
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 16-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Брликского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 190 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 373 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28 617 тысяч тенге;
2) затраты – 34 889 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 699 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 699 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 699 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 190 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 373 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 617 мың теңге;
2) шығындар – 34 889 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 699 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 699 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 699 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29.11.2022 № 30-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет Брликского сельского округа на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 15-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26230).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 30-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26230 болып тіркелген) шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Учесть в бюджете Брликского сельского округа на 2022 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 13 522 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

3. 2022 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 13 522 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.