2022-2024 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Бейбітшілік ауылдық округі бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-9 шешімі.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 23-9 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бейбітшілік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 726 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 783 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 34 943 мың теңге;
2) шығындар – 38 180 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 454 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 454 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 454 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 23-9 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Краснов ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12-2 "2022-2024 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне және осы шешімнің 4-тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7-бабы қатерге және басшылыққа алынсын.
4. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2022 жылдың кірістерін бөлу нормативі - жеке табыс салығы ауылдық округ бюджетінде 100% есепке алынады.

О бюджете сельского округа Бейбітшілік района Бәйтерек 2022-2024 годы
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 12-9.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 06.12.2022 № 23-9 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бейбітшілік на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 726 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 783 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 34 943 тысячи тенге;
2) затраты – 38 180 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 454 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 454 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 454 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 06.12.2022 № 23-9 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет Красновского сельского округа на 2021 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022-2024 годы", решением маслихата района Бәйтерек от 28 декабря 2021 года №12-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2022 – 2024 годы" и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статью 7 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022-2024 годы".
4. Установить на 2022 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов - индивидуальный подоходный налог зачисляется в бюджет сельского округа 100%.

5. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдері 19 755 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№12-9 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Бейбітшілік ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 23-9 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

5. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 19 755 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение -1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 28 декабря 2021 года №12-9
Бюджет сельского округа Бейбітшілік на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 06.12.2022 № 23-9 (вводится в действие с 01.01.2022).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование