О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2021 года №60-15 "О бюджете Рубежинского сельского округа района Бәйтерек на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2021 года № 10-15
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек "О бюджете Рубежинского сельского округа района Бәйтерек на 2021-2023 годы" от 13 января 2021 года №60-15 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6787) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Рубежинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 994 тысячи тенге:
налоговые поступления – 3 039 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 41 955 тысяч тенге;
2) затраты – 45 617 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -623 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 623 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 623 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 26 ноября 2021 года № 10-15
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 13 января 2021 года № 60-15
Бюджет Рубежинского сельского округа на 2021 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы №60-15 "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Рубежин ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы №10-15 шешімі
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Рубежин ауылдық округі бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 қаңтардағы №60-15 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6787 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Рубежин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 994 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 039 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 955 мың теңге;
2) шығындар – 45 617 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -623 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 623 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 623 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 10-15 шешіміне қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 13 қаңтардағы
№ 60-15 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Рубежин ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы