О бюджете Переметнинского сельского округа района Бәйтерек на 2022-2024 годы
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 12-14.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Переметнинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 799 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 082 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 416 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 897 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 404 тысячи тенге;
2) затраты – 86 307 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 508 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 508 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 508 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 06.12.2022 № 23-14 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет Переметнинского сельского округа на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022-2024 годы", решением маслихата района Бәйтерек от 28 декабря 2021 года №12-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2022 – 2024 годы" и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статью 7 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022-2024 годы".
4. Установить на 2022 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов - индивидуальный подоходный налог зачисляется в бюджет сельского округа 100%.

2022-2024 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Переметный ауылдық округі бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12-14 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Переметный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 799 мың теңге:
салықтық түсімдер – 19 082 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 416 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 897 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 404 мың теңге;
2) шығындар – 86 307 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 508 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 508 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 508 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 23-14 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Переметный ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12-2 "2022-2024 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне және осы шешімнің 4-тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7-бабы қатерге және басшылыққа алынсын.
4. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2021жылдың кірістерін бөлу нормативі - жеке табыс салығы ауылдық округ бюджетінде 100% есепке алынады.

5. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 32 366 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение-1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 28 декабря 2021 года №12-14
Бюджет Переметнинского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 06.12.2022 № 23-14 (вводится в действие с 01.01.2022).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

5. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдері 32 366 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№12-14 шешіміне
1- қосымша
2022 жылға арналған Переметный ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 23-14 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы