2022-2024 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Сұлу Көл ауылдық округі бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-17 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 05.05.2022 № 17-16 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2022-2024 жылдарға арналған Сұлу Көл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 682 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 212 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 42 462 мың теңге;
2) шығындар – 43 703 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 21 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 23-17 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Сұлу Көл ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №12-2 "2022-2024 жылдарға арналған Бәйтерек ауданының бюджеті туралы" шешіміне және осы шешімнің 4-тармағына сәйкес қалыптастырылады.
3. Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 7-бабы қатерге және басшылыққа алынсын.
4. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2022 жылдың кірістерін бөлу нормативі - жеке табыс салығы ауылдық округ бюджетінде 100% есепке алынады.

О бюджете сельского округа Сұлу Көл района Бәйтерек на 2022-2024 годы
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 12-17.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула изложена в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 05.05.2022 № 17-16 (вводится в действие с 01.01.2022).
1. Утвердить бюджет сельского округа Сұлу Көл на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 682 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 42 462 тысячи тенге;
2) затраты – 43 703 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 06.12.2022 № 23-17 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет сельского округа Сұлу Көл на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022-2024 годы", решением маслихата района Бәйтерек от 28 декабря 2021 года №12-2 "О бюджете района Бәйтерек на 2022 – 2024 годы" и согласно пункту 4 настоящего решения.
3. Принять к сведению и руководству статью 7 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022-2024 годы".
4. Установить на 2022 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов - индивидуальный подоходный налог зачисляется в бюджет сельского округа 100%.

5. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдері 18 990 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№12-17 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Сұлу Көл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 06.12.2022 № 23-17 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

5. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 18 990 тысяч тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Р. Исмагулов
Приложение -1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 28 декабря 2021 года №12-17
Бюджет сельского округа Сұлу Көл на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 06.12.2022 № 23-17 (вводится в действие с 01.01.2022).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование