О бюджете Аккозинского сельского округа Каратобинского района на 2022-2024 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2021 года № 12-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аккозинского сельского округа Каратобинского района согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 183 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 446 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 29 737 тысяч тенге;
2) затраты – 30 281,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 98,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98,1 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 98,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 09.12.2022 № 24-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2022 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 11-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы".
3. Учесть в бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета:
1) из республиканского бюджета в общей сумме – 899 тысяч тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 899 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Аққозы ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 12-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Аққозы ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 29 737 мың теңге;
2) шығындар – 30 281,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 98,1мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 98,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 24-1 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған ауылдық округтың бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 11-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2022 жылға арналған бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін:
1) республикалық бюджеттен жалпы сомасы – 899 мың теңге:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 899 мың теңге;

2) из областного бюджета в общей сумме – 8 115 тысяч тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих основанной на факторно-балльной шкале – 8 115 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.04.2022 № 16-1 (вводится в действие с 01.01.2022); от 29.07.2022 № 19-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Установить на 2022 год размеры субвенции в сумме 19 231 тысяча тенге.

2) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 8 115 мың теңге:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметшілерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 8 115 мың теңге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 27.04.2022 № 16-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.07.2022 № 19-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2022 жылы берілетін субвенция көлемі 19 231 мың теңге сомасында белгіленсін.

5. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Н. Мендешов
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 31 декабря 2021 года № 12-1
Бюджет Аккозинского сельского округа на 2022 год

5. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мендешов
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2021 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 12-1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Аққозы ауылдық округінің бюджеті