О внесении изменений и дополнений в решение Чингирлауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года №64-9 "О бюджете Ащысайского сельского округа Чингирлауского района на 2021-2023 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 августа 2021 года № 9-6
Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата "О бюджете Ащысайского сельского округа Чингирлауского района на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года №64-9 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6606) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ащысайского сельского округа Чингирлауского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 370 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 32 557 тысяч тенге;
2) затраты – 34 803 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -433 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 433 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 433 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в сельском бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из районного бюджета в общей сумме 1 675 тысяч тенге:
на капитальные расходы государственного органа – 1 675 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть в сельском бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 5 077 тысяч тенге:

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №64-9 "2021-2023 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ащысай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 тамыздағы № 9-6 шешімі
Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ащысай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы №64-9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6606 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ащысай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 370 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 213 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 32 557 мың теңге;
2) шығындар – 34 803 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -433 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 433 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 433 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. Ауылдық бюджетте 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 1 675 мың теңге ескерілсін:
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына – 1 675 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 3-2 тармақпен толықтырылсын:
"3-2. Ауылдық бюджетте 2021 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 5 077 мың теңге ескерілсін:

на новую систему оплаты труда государственных служащих основанной на факторно-бальной шкале на 2021 год – 5 077 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата С.Казиев
Приложение к решению
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 24 декабря 2020 года №64-9
Бюджет Ащысайского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

2021 жылға арналған факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлер еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне арналған шығыстарға – 5 077 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Мәслихат хатшысы С.Казиев
Шешіміне – қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
24 желтоқсандағы № 64-9
шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Ащысай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы