О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № С-13/2 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 16 июня 2022 года № С-19/2
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № С-13/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26050) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 105 251,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 26 716 112,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 204 429,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 111 225,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 073 484,7 тысячи тенге;
2) затраты – 37 339 657,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 158 241,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 134,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 213 375,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 402 925,6 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 402 925,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 520 909,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 520 909,4 тысяч тенге";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 46 435,5 тысяч тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 14 310,9 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 4 882,6 тысячи тенге;
на освещение улиц в сумме 10 100,0 тысяч тенге;
на организацию водоснабжения населенных пунктов в сумме 17 142,0 тысяч тенге;
2) трансферты в сумме 12 144,7 тысячи тенге поселку Станционный, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 642,0 тысячи тенге;
на обеспечение санитарии в сумме 2 319,7 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 9 183,0 тысячи тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 371 987,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 301 214,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 70 773,0 тысячи тенге.".

Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-13/2 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 16 маусымдағы № С-19/2 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-13/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26050 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 105 251,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 716 112,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204 429,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 111 225,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 073 484,7 мың теңге;
2) шығындар – 37 339 657,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 158 241,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 134,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 213 375,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 402 925,6 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 402 925,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 520 909,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -520 909,4 мың теңге";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 46 435,5 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 14 310,9 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 4 882,6 мың теңге сомасында;
көшелерді жарықтандыруға 10 100,0 мың теңге сомасында;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға 17 142,0 мың теңге сомасында;
2) 12 144,7 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 642,0 мың теңге сомасында;
санитарияны қамтамасыз етуге 2 319,7 мың теңге сомасында;
абаттандыруға мен көгалдандыруға 9 183,0 мың теңге сомасында;
3) 371 987,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 301 214,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 70 773,0 мың теңге сомасында.".

приложения 1, 2, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
Р.Калишев
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 16 июня
2022 года № С-19/2
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Городской бюджет на 2022 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 5 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Р.Калишев
Көкшетау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 16 маусымдағы
№ С-19/2 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

295 971,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
143 627,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
173 671,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
155 779,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 892,0
02
Оборона
5 127 529,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5127529,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
38 100,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 089 429,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
236 142,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
236 142,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
236 142,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 567 378,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
351 440,0
010
Государственная адресная социальная помощь
351 440,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
56 716,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
56 716,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 633 872,9
004
Программа занятости
443 065,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 481,0
007
Оказание жилищной помощи
16 200,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 028,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
466 019,8
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
105 221,3
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
307 843,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

295 971,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
143 627,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
173 671,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 779,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17 892,0
02
Қорғаныс
5 127 529,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 127 529,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
38 100,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 089 429,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
236 142,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
236 142,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
236 142,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 567 378,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
351 440,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
351 440,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
56 716,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
56 716,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 633 872,9
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
443 065,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 481,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 028,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
466 019,8
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
105 221,3
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
307 843,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

9 394 440,0
038
Субвенции
236 447,0
III. Чистое бюджетное кредитование:
- 213 375,0
Погашение бюджетных кредитов
213 375,0
5
Погашение бюджетных кредитов
213 375,0
01
Погашение бюджетных кредитов
213 375,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
213 375,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
1 046 311,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
- 1 046 311,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 16 июня
2022 года № С-19/2
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 212 996,0
Целевые текущие трансферты
1 147 278,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
87 980,0
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
1 027 486,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
213 146,0
На гарантированный социальный пакет детям
58 395,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
56 014,0
Протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля
129 047,0
Увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами, обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
60 830,0
Оказание услуг специалиста жестового языка
17 957,0
На развитие продуктивной занятости
316 314,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
175 783,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кокшетау
31 812,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
31 812,0
Целевые трансферты на развитие
10 584,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
10 584,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б, В,Г,Д) (Наружные сети газоснабжения)

9 394 440,0
038
Субвенциялар
236 447,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу:
- 213 375,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
213 375,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
213 375,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
213 375,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
213 375,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
1 046 311,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
- 1 046 311,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 16 маусымдағы
№ С-19/2 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1 212 996,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 147 278,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
87 980,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 027 486,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
213 146,0
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
58 395,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
56 014,0
Протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнайы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдары кеңейту, ақпаратты Брайль қарпімен енгізу/шығару арқылы сөйлеу синтезі бар портативтік тифлокомпьютер
129 047,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту, Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз ету
60 830,0
Ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге
17 957,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
316 314,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
175 783,0
Көкшетау қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
31 812,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
31 812,0
Нысаналы даму трансферттерi
10 584,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
10 584,0
Ақмола облысы Көкшетау қ. Көктем ш.а. Солтүстігіне қарай ауданы 38,6га учаскеде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (позиция А,Б,В,Г,Д) (Сыртқы газбен жабыдықтау желілері)

10 584,0
Бюджетные кредиты
55 134,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
55 134,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
55 134,0
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 16 июня
2022 года № С-19/2
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

10 584,0
Бюджеттік кредиттер
55 134,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
55 134,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
55 134,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 16 маусымдағы
№ С-19/2 шешіміне
4-қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы

8 425 553,3
Целевые текущие трансферты
3 847 031,5
в том числе:
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
283 243,8
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
6 479,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
74 772,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
23 656,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
1 838,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
6 616,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
687,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
4 841,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
133 167,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
13 937,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
5 000,0
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
11 500,8
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Кокшетау
2 108 909,7
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
11 316,0
Капитальный ремонт дворовых территорий в пределах улиц Абая – Ташенова – Е.Н.Ауельбекова – Малика Габдуллина в городе Кокшетау
144 227,0
Изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей в городе Кокшетау
189 326,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
100 000,0
Содержание улиц и площадей города Кокшетау
92 471,4
Текущий ремонт ПС 35/110 Кв (Нурлы кош)
126 299,3
Ремонт объектов коммунальной собственности в городе Кокшетау
144 938,0
Ремонт горизонтальных отстойников ВОС
5 000,0
Очистка и гидроизоляция 4-х неэксплуатируемых РЧВ объемом по 250 м3 в микр. "Жайлау"
2 500,0
Текущий ремонт 6-ти скорых фильтров с заменой фильтрующей загрузки песка на ОСВ
2 500,0
Бурение 6 скважин глубиной по 100м в городе Кокшетау
32 858,0
Текущий ремонт водонапорной башни V 50 м3 в селе Красный Яр
17 142,0
Средний ремонт автомобильного моста через реку Кылшакты в районе путепровода на поселке Станционный в городе Кокшетау

8 425 553,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 847 031,5
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
283 243,8
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 479,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
74 772,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
23 656,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
1 838,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Алғашқы жұмыс орны" жобасы
6 616,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Ұрпақтар келісімшарты" жобасы
687,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
4 841,0
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
133 167,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек толеуге
13 937,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
5 000,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
11 500,8
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілетін
750,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 108 909,7
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
11 316,0
Көкшетау қаласы Абай-Тәшенов-Әуелбеков-Ғабдуллин көшелерінің шекарасындағы аула аумақтарын күрделі жөндеу
144 227,0
Көкшетау қаласында мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн және жылжымайтын мүлiктi алып қою
189 326,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
100 000,0
Көкшетау қаласы көшелері мен алаңдарын күтіп ұстау
92 471,4
Ағымдағы жөндеу ПС 35/110 Кв (Нұрлы көш)
126 299,3
Көкшетау қаласында коммуналдық мүлікті жөндеу
144 938,0
СТҒ көлденең тұндырғыштарды жөндеу
5 000,0
Жайляу шығын ауданында көлемі 250 м3 болатын 4 пайдаланылмайтын ТСР тазарту және гидрооқшаулау
2 500,0
Құмның сүзгі тиеуін ОСВ ауыстыра отырып, 6 жылдам сүзгіні ағымдағы
2 500,0
Көкшетау қаласында тереңдігі 100м 6 ұңғыманы бұрғылау
32 858,0
Красный Яр ауылында V 50 м3 су мұнарасын ағымдағы жөндеу
17 142,0
Көкшетау қаласы Станционный кенті аумағында Қылшақты өзені арқылы автомобиль көпірін орташа жөндеу

42 421,0
Средний ремонт дорог в микрорайоне Бейбитшилик в городе Кокшетау
100 000,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
597 911,0
Средний и текущий ремонт улично-дорожной сети города Кокшетау
500 000,0
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Кокшетау
228 478,0
Разработка генерального плана города Кокшетау
228 478,0
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
1 745,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 745,0
Аппарат акима города Кокшетау
1 224 655,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
1 224 655,0
Трансферты на развитие
3 068 591,2
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
350 610,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
316 110,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Су Арнасы"
34 500,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Кокшетау
987 155,1
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до Центра крови в городе Кокшетау (1 очередь, участок от поворота на Центр крови до моста через речку Кылшакты)
91 143,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от Центра крови до Старого аэропорта в городе Кокшетау
78 007,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка в городе Кокшетау Акмолинской области
128 399,0
Реконструкция дорог микрорайона Бейбітшілік от улицы Уалиханова в городе Кокшетау
168 857,0
Реконструкция дороги от улицы Уалиханова до путепровода через железную дорогу в городе Кокшетау Акмолинской области
300 000,0
Реконструкция моста автомобильной дороги по улице Т.Сулейменова через речку Кылшакты в городе Кокшетау
148 500,0
Строительство перекрестка на автодорогу Астана -Петропавловск с устройством подъездной дороги 300 п/м
12 666,0
Разработка проектно сметной документации "Строительство дороги вдоль берега озера Копа от улицы Кенесары Касымулы до поворота на центр крови в городе Кокшетау Акмолинской области (2-я очередь от моста через речку Кылшакты до улицы Мактая Сагдиева; 3-я очередь от улицы Мактая Сагдиева до улицы Кенесары Касымулы)"
59 583,1
Отдел строительства города Кокшетау
1 730 826,1
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (ВОС) Корректировка
500 000,0
Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице Мухтара Ауэзова (на участке улиц А.Пушкина-Малика Габдуллина) города Кокшетау

42 421,0
Көшетау қаласындағы Бейбітшілік шағын ауданындағы жолды орташа жөндеу
100 000,0
Көкшетау қаласы жолаушылар тасымалын субсидиялау
597 911,0
Көкшетау қаласының көше-жол желілерін орташа және ағымдағы жөндеу
500 000,0
Көкшетау қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
228 478,0
Көкшетау қаласының бас жоспарын әзірлеу
228 478,0
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
1 745,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 745,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
1 224 655,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
1 224 655,0
Дамытуға трансферттер
3 068 591,2
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
350 610,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
316 110,0
"Көкшетау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
34 500,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
987 155,1
Көкшетау қаласындағы Кенесары Қасымұлы көшесінен қан орталығына дейін Қопа көлінің жағалауын салу (1-кезек, қан орталығына бұрылудан Қылшақты өзені арқылы өтетін көпірге дейінгі учаске)
91 143,0
Көкшетау қаласының Қан орталығынан Ескі аэропортқа дейін Қопа көлінің жағалауымен жағажай аймағы құрылысы
78 007,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының ескі әуежайдан бастап Сарыарқа шағын ауданына днйін Қопа көлінің жағалауы бойындағы жағалау аймағының құрылысы
128 399,0
Көкшетау қаласындағы Уәлиханов көшесінен Бейбітшілік шағын ауданының жолдарын қайта жаңарту
168 857,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында Уәлиханов көшесінен бастап темір жол арқылы өтетін жол өткеліне дейінгі жолды қайта жаңарту
300 000,0
Көкшетау қаласында Қылшақты өзені арқылы Т.Сүлейменов көшесі бойындағы автомобиль жолының көпірін қайта жаңарту
148 500,0
Астана-Петропавл автожолында 300 п/м кірме жолын орнатумен қиылыс салу
12 666,0
"Ақмола облысы Көкшетау қаласы Кенесары Қасымұлы көшесінен қан орталығына бұрылысқа дейінгі Қопа көлінің жағалауына бойлай жол салуға (Қылшақты өзенінен өтетін көпірден Мақтай Сағдиев көшесіне дейін 2-кезек; Мақтай Сағдиев көшесінен Кенесары Қасымұлы көшесіне дейін 3-кезек)" жобалау сметалық құжаттама әзірлеу
59 583,1
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 730 826,1
Көкшетау қаласында су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту, "Көкшетау қаласы су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту" 2-ші іске қосу кешені (СТҒ) түзету
500 000,0
Көкшетау қаласының М.Әуэзов көшесінде (А.Пушкин-Мәлік Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту

149 938,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 отТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкен Ашимова (от улицы Каныша Сатпаева до улицы Малика Габдуллина) в городе Кокшетау Акмолинской области
212 448,1
Строительство и реконструкция тепломагистрали от НПС-2 до ТК-2-5 2ДУ 700 на 2ДУ 1000 мм в городе Кокшетау Акмолинской области
134 002,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкена Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
62 916,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. Реконструкция НПС-2
42 092,0
Строительство пятиэтажного сорокаквартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне №1, №9А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
104 089,0
Строительство многоквартирного жилого дома (на участке площадью 88,5 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)
20 775,0
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)" (без наружных инженерных сетей)
19 014,0
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г орода Кокшетау Акмолинской области (позиция 8)" (без наружных инж. сетей)
77 480,0
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
59 145,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
68 472,0
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
42 179,0
Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514га и 60га) в поселке Станционный города Кокшетау
102 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 4)" (без наружных инженерных сетей)
4 282,6
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 5)" (без наружных инженерных сетей)

149 938,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында Бәйкен Әшімов көшесі бойымен (Қаныш Сәтпаев көшесінен Мәлік Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау
212 448,1
Ақмола облысының Көкшетау қаласында НПС-2-ден ТК-2-5 2Ду 700-ден 2ДУ 1000 мм-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
134 002,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
62 916,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай магистралды инженерлік желілер салу (ауданы 38,6 га учаскеде). НПС-2 қайта құру.
42 092,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында №1, №9А шағын ауданында қырық пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлау) құрылысы (3-позиция)
104 089,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында көппәтерлі тұрғын үй (ауданы 88,5 га учаскеде) салу (2-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
20 775,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (1-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
19 014,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (8-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
77 480,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
59 145,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
68 472,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шығын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1,2,3 кезек) аббатандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондыру желілерін салу
42 179,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60га учаскеде электрмен жабдықтау) құрылысы
102 000,0
Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (4-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
4 282,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (5-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)

25 034,5
Строительство жилого комплекса (привязка) (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2), (без наружных инженерных сетей). Корректировка
17 691,5
Строительство многоквартирного 5-этажного жилого дома (позиция 2) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау (без наружных инженерных сетей)
89 267,4
Бюджетные кредиты
1 509 930,6
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
1 509 930,6
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
1 509 930,6

25 034,5
Ақмола облысының Көкшетау қаласында (2-позиция) тұрғын үй кешенінің құрылысы (байланыстыру) (ауданы 38,6 га учаскеде) (сыртқы инженерлік желілерсіз). Түзету
17 691,5
Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай көп пәтерлі 5 қабатты тұрғын үй (2-позиция) салу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
89 267,4
Бюджеттік кредиттер
1 509 930,6
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 509 930,6
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
1 509 930,6