О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № С-13/2 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 августа 2022 года № С-20/5
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № С-13/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26050) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 213 844,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 27 180 878,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 204 429,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 111 225,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 717 312,7 тысяч тенге;
2) затраты – 38 464 315,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 158 241,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 134,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 213 375,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 296 573,6 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 296 573,6 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 611 197,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 611 197,0 тысяч тенге";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 337 626,1 тысяч тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 14 310,9 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 4 882,6 тысячи тенге;
на освещение улиц в сумме 10 100,0 тысяч тенге;
на организацию водоснабжения населенных пунктов в сумме 17 142,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в сумме 291 190,6 тысяч тенге;
2) трансферты в сумме 12 144,7 тысячи тенге поселку Станционный, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 642,0 тысячи тенге;
на обеспечение санитарии в сумме 2 319,7 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 9 183,0 тысячи тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 371 987,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 301 214,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 70 773,0 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:

Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-13/2 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 18 тамыздағы № С-20/5 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № С-13/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26050 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 213 844,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 180 878,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204 429,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 111 225,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 717 312,7 мың теңге;
2) шығындар – 38 464 315,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 158 241,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 134,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 213 375,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 296 573,6 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 296 573,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 611 197,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -611 197,0 мың теңге";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 337 626,1 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 14 310,9 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 4 882,6 мың теңге сомасында;
көшелерді жарықтандыруға 10 100,0 мың теңге сомасында;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға 17 142,0 мың теңге сомасында;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға 291 190,6 мың теңге;
2) 12 144,7 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 642,0 мың теңге сомасында;
санитарияны қамтамасыз етуге 2 319,7 мың теңге сомасында;
абаттандыруға мен көгалдандыруға 9 183,0 мың теңге сомасында;
3) 371 987,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 301 214,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 70 773,0 мың теңге сомасында.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"9. Учесть в затратах городского бюджета на 2022 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 461 036,8 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 55,0 тысяч тенге;
на строительство жилья в сумме 145,7 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 253,3 тысячи тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 665,3 тысяч тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 72 917,5 тысяч тенге.";

"9. 2022 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 461 036,8 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
55,0 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
145,7 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
253,3 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;
387 665,3 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;
72 917,5 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.";

приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
Р.Калишев
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 18 августа
2022 года № С-20/5
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Городской бюджет на 2022 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Р.Калишев
Көкшетау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 18 тамыздағы
№ С-20/5 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

366 019,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
434 817,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
175 095,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
157 203,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 892,0
02
Оборона
5 385 789,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5385789,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
38 909,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 346 879,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
236 883,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
236 883,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
236 883,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 602 999,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
351 440,0
010
Государственная адресная социальная помощь
351 440,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
56 716,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
56 716,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 625 711,3
004
Программа занятости
389 681,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19 481,0
007
Оказание жилищной помощи
16 200,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 028,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
484 242,2
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
105 221,3
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
334 843,8
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

366 019,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
434 817,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
175 095,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
157 203,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17 892,0
02
Қорғаныс
5 385 789,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 385 789,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
38 909,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 346 879,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
236 883,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
236 883,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
236 883,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 602 999,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
351 440,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
351 440,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
56 716,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
56 716,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 625 711,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
389 681,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19 481,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16 200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 028,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
484 242,2
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
105 221,3
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
334 843,8
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

55 134,0
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
213 375,0
01
Погашение бюджетных кредитов
213 375,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
213 375,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
296 573,6
приобретение финансовых активов
296 573,6
13
Прочие
296 573,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
296 573,6
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
296 573,6
V. Дефицит (профицит) бюджета
611 197,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
- 611 197,0
Приложение 2 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 18 августа
2022 года № С-20/5
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 228 925,0
Целевые текущие трансферты
1 163 207,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
99 909,0
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
1 027 486,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
213 146,0
На гарантированный социальный пакет детям
58 395,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
56 014,0
Протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля
129 047,0
Увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами, обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
60 830,0
Оказание услуг специалиста жестового языка
17 957,0
На развитие продуктивной занятости
316 314,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
175 783,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта города Кокшетау
31 812,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
31 812,0
Аппарат маслихата города Кокшетау
4 000,0
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
4 000,0
Целевые трансферты на развитие
10 584,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
10 584,0

55 134,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
213 375,0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
213 375,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
213 375,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
296 573,6
қаржы активтерін сатып алу
296 573,6
13
Басқалар
296 573,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
296 573,6
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
296 573,6
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
611 197,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
- 611 197,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 18 тамыздағы
№ С-20/5 шешіміне
2-қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1 228 925,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 163 207,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
99 909,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 027 486,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
213 146,0
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
58 395,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
56 014,0
Протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнайы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдары кеңейту, ақпаратты Брайль қарпімен енгізу/шығару арқылы сөйлеу синтезі бар портативтік тифлокомпьютер
129 047,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту, Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз ету
60 830,0
Ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге
17 957,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
316 314,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
175 783,0
Көкшетау қаласының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
31 812,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
31 812,0
Көкшетау қаласының мәслихатының аппараты
4 000,0
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
4 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
10 584,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
10 584,0

Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к пяти многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау Акмолинской области (позиция А, Б,В,Г,Д) (Наружные сети газоснабжения)
10 584,0
Бюджетные кредиты
55 134,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
55 134,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
55 134,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 18 августа
2022 года № С-20/5
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № С-13/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2022 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего

Ақмола облысы Көкшетау қ. Көктем ш.а. Солтүстігіне қарай ауданы 38,6га учаскеде бес көп пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер мен абаттандыру құрылысы (позиция А,Б,В,Г,Д) (Сыртқы газбен жабыдықтау желілері)
10 584,0
Бюджеттік кредиттер
55 134,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
55 134,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
55 134,0
Көкшетау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 18 тамыздағы
№ С-20/5 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-13/2 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы

8 963 164,7
Целевые текущие трансферты
4 280 530,3
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 566,0
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
318 864,8
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
6 479,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
74 772,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
23 656,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
3 492,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
6 616,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
687,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
4 841,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
158 134,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
13 937,0
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
4 000,0
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
11 500,8
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
На создание центров по поддержке семей
10 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Кокшетау
2 251 721,5
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
11 316,0
Капитальный ремонт дворовых территорий в пределах улиц Абая – Ташенова – Ауельбекова – Габдуллина в г.Кокшетау
144 227,0
Изъятие земельных участков и недвижимого имущества для государственных надобностей в городе Кокшетау
189 326,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
100 000,0
Содержание улиц и площадей города Кокшетау
92 471,4
Текущий ремонт ПС 35/110 Кв (Нурлы кош)
100 375,3
Ремонт объектов коммунальной собственности в городе Кокшетау
190 673,8
Ремонт горизонтальных отстойников ВОС
5 000,0
Очистка и гидроизоляция 4-х неэксплуатируемых РЧВ объемом по 250 м3 в микр. "Жайлау"
2 500,0
Текущий ремонт 6-ти скорых фильтров с заменой фильтрующей загрузки песка на ОСВ
2 500,0
Бурение 6 скважин глубиной по 100м в городе Кокшетау

8 963 164,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 280 530,3
оның iшiнде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4 566,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
318 864,8
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6 479,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
74 772,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
23 656,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
3 492,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Алғашқы жұмыс орны" жобасы
6 616,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға "Ұрпақтар келісімшарты" жобасы
687,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
4 841,0
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
158 134,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек толеуге
13 937,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
4 000,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
11 500,8
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге берілетін
750,0
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға
10 000,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 251 721,5
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
11 316,0
Көкшетау қаласы Абай-Тәшенов-Әуелбеков-Ғабдуллин көшелерінің шекарасындағы аула аумақтарын күрделі жөндеу
144 227,0
Көкшетау қаласында мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн және жылжымайтын мүлiктi алып қою
189 326,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
100 000,0
Көкшетау қаласы көшелері мен алаңдарын күтіп ұстау
92 471,4
Ағымдағы жөндеу ПС 35/110 Кв (Нұрлы көш)
100 375,3
Көкшетау қаласында коммуналдық мүлікті жөндеу
190 673,8
СТҒ көлденең тұндырғыштарды жөндеу
5 000,0
Жайляу шығын ауданында көлемі 250 м3 болатын 4 пайдаланылмайтын ТСР тазарту және гидрооқшаулау
2 500,0
Құмның сүзгі тиеуін ОСВ ауыстыра отырып, 6 жылдам сүзгіні ағымдағы
2 500,0
Көкшетау қаласында тереңдігі 100м 6 ұңғыманы бұрғылау

32 858,0
Текущий ремонт водонапорной башни V 50 м3 в селе Красный Яр
17 142,0
Средний ремонт автомобильного моста через реку Кылшакты в районе путепровода на поселке Станционный в городе Кокшетау
42 421,0
Средний ремонт дорог в микрорайоне Бейбитшилик в городе Кокшетау
100 000,0
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
697 911,0
Средний и текущий ремонт улично-дорожной сети города Кокшетау
500 000,0
Внедрение ИС "Паспортизация МЖД в г.Кокшетау"
23 000,0
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Кокшетау
228 478,0
Разработка генерального плана города Кокшетау
228 478,0
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
1 745,0
На увеличение размера подъемного пособия
1 745,0
Аппарат акима города Кокшетау
1 475 155,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
1 475 155,0
Трансферты на развитие
3 262 991,4
в том числе:
Аппарат акима города Кокшетау
255 176,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу"
255 176,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции города Кокшетау
726 042,0
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от улицы Кенесары до Центра крови в городе Кокшетау (1 очередь, участок от поворота на Центр крови до моста через речку Кылшакты)
91 143,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от Центра крови до Старого аэропорта в городе Кокшетау
78 007,0
Строительство набережной зоны вдоль берега озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка в городе Кокшетау Акмолинской области
128 399,0
Реконструкция дорог микрорайона Бейбітшілік от улицы Уалиханова в городе Кокшетау
168 857,0
Реконструкция моста автомобильной дороги по улице Сулейменова через речку Кылшакты в городе Кокшетау
187 386,9
Строительство перекрестка на автодорогу Астана -Петропавловск с устройством подъездной дороги 300 п/м
12 666,0
Разработка ПСД "Строительство дороги вдоль берега озера Копа от ул.Кенесары до поворота на центр крови в г.Кокшетау Акмолинской области (2-я очередь от моста через р.Кылшакты до ул.Сагдиева; 3-я очередь от ул.Сагдиева до ул.Кенесары)"
59 583,1
Отдел строительства города Кокшетау
2 281 773,4
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений г. Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений г. Кокшетау" (ВОС) Корректировка
855 306,5
Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице Ауэзова (на участке улиц Пушкина-Габдуллина) города Кокшетау

32 858,0
Красный Яр ауылында V 50 м3 су мұнарасын ағымдағы жөндеу
17 142,0
Көкшетау қаласы Станционный кенті аумағында Қылшақты өзені арқылы автомобиль көпірін орташа жөндеу
42 421,0
Көшетау қаласындағы Бейбітшілік шағын ауданындағы жолды орташа жөндеу
100 000,0
Көкшетау қаласы жолаушылар тасымалын субсидиялау
697 911,0
Көкшетау қаласының көше-жол желілерін орташа және ағымдағы жөндеу
500 000,0
"Көкшетау қ. КҚТҮ төлқұжаттау" АЖ енгізу
23 000,0
Көкшетау қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
228 478,0
Көкшетау қаласының бас жоспарын әзірлеу
228 478,0
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
1 745,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1 745,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
1 475 155,0
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
1 475 155,0
Дамытуға трансферттер
3 262 991,4
оның iшiнде:
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
255 176,0
"Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
255 176,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
726 042,0
Көкшетау қаласындағы Кенесары көшесінен қан орталығына дейін Қопа көлінің жағалауын салу (1-кезек, қан орталығына бұрылудан Қылшақты өзені арқылы өтетін көпірге дейінгі учаске)
91 143,0
Көкшетау қаласының Қан орталығынан Ескі аэропортқа дейін Қопа көлінің жағалауымен жағажай аймағы құрылысы
78 007,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының ескі әуежайдан бастап Сарыарқа шағын ауданына днйін Қопа көлінің жағалауы бойындағы жағалау аймағының құрылысы
128 399,0
Көкшетау қаласындағы Уәлиханов көшесінен Бейбітшілік шағын ауданының жолдарын қайта жаңарту
168 857,0
Көкшетау қаласында Қылшақты өзені арқылы Сүлейменов көшесі бойындағы автомобиль жолының көпірін қайта жаңарту
187 386,9
Астана-Петропавл автожолында 300 п/м кірме жолын орнатумен қиылыс салу
12 666,0
"Ақмола облысы Көкшетау қ. Кенесары көшесінен қан орталығына бұрылысқа дейінгі Қопа көлінің жағалауына бойлай жол салуға (Қылшақты ө. өтетін көпірден Сағдиев көшесіне дейін 2-кезек; Сағдиев көшесінен Кенесары көшесіне дейін 3-кезек)" ЖСҚ әзірлеу
59 583,1
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
2 281 773,4
Көкшетау қаласында су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту,"Көкшетау қаласы су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту " 2-ші іске қосу кешені (СТҒ) түзету
855 306,5
Көкшетау қаласының Әуэзов көшесінде (Пушкин-Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту

149 938,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 отТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкен Ашимова (от улицы К.Сатпаева до улицы М.Габдуллина) в городе Кокшетау Акмолинской области
212 448,1
Строительство и реконструкция тепломагистрали от НПС-2 до ТК-2-5 2ДУ 700 на 2ДУ 1000 мм в городе Кокшетау Акмолинской области
134 002,0
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице З.Темирбекова (от улицы Ш.Кудайбердиева до улицы Байкен Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
62 916,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6га) севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области. Реконструкция НПС-2
42 092,0
Строительство пятиэтажного сорокаквартирного жилого дома (привязка) в микрорайоне №1, №9А города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
104 089,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау (позиция 2)
20 775,0
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)" (без наружных инженерных сетей)
19 014,0
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г орода Кокшетау Акмолинской области (позиция 8)" (без наружных инж. сетей)
77 480,0
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
59 145,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
68 472,0
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем 5-ти этажным жилым домам (поз. 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
42 179,0
Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514га и 60га) в поселке Станционный города Кокшетау
102 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау (позиция 4)" (без наружных инженерных сетей)
42 578,8
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау Акмолинской области (позиция 5)" (без наружных инженерных сетей)

149 938,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында Байкен Әшімов көшесі бойымен (Қ.Сәтпаев көшесінен М. Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау
212 448,1
Ақмола облысының Көкшетау қаласында НПС-2-ден ТК-2-5 2Ду 700-ден 2ДУ 1000 мм-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
134 002,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының З.Темірбеков көшесі бойынша (Ш. Құдайбердиев көшесінен Байкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
62 916,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай магистралды инженерлік желілер салу (ауданы 38,6 га учаскеде). НПС-2 қайта құру.
42 092,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында №1, №9А шағын ауданында қырық пәтерлі бес тұрғын үйдің (байлау) құрылысы (3-позиция)
104 089,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байланыстыру) "(сыртқы инженерлік желілерсіз)
20 775,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (1-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
19 014,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (8-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
77 480,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
59 145,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскедегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
68 472,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шығын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1,2,3 кез.) аббатандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондыру желілерін салу
42 179,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60га учаскеде электрмен жабдықтау) құрылысы
102 000,0
Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (4-позиция) "(сыртқы инженерлік желілерсіз)
42 578,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (5-позиция) "(сыртқы инженерлік желілерсіз)

25 034,5
Строительство жилого комплекса (привязка) (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2), (без наружных инженерных сетей). Корректировка
17 691,5
Строительство многоквартирного 5-этажного жилого дома (позиция 2) севернее микрорайона Коктем в г.Кокшетау (без наружных инженерных сетей)
89 267,4
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по ул. Темирбекова №2 города Кокшетау Акмолинской области (Строительство канализационного коллектора по ул. Гагарина)
76 057,9
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилыхдомов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г. Кокшетау Акмолинской области (позиция1)" (без наружных инженерных сетей)
55 352,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Сети теплоснабжения"
1 205,9
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Электроосвещение)"
2 769,7
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау (позиция 1,2,3) "Благоустройство и наружные сети телефонизации"
21 958,5
Бюджетные кредиты
1 419 643,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
1 419 643,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
1 419 643,0

25 034,5
Ақмола облысының Көкшетау қаласында (2-позиция) тұрғын үй кешенінің құрылысы (байланыстыру) (ауданы 38,6 га учаскеде) (сыртқы инженерлік желілерсіз). Түзету
17 691,5
Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай көп пәтерлі 5 қабатты тұрғын үй (2-позиция) салу (сыртқы инженерлік желілерсіз)
89 267,4
Көкшетау қаласының №2 Темірбеков көшесінде жапсарлас салынған паркингі бар 292 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыру (Гагарин көшесінде кәріз коллекторын салу)
76 057,9
Ақмола облысы, Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіндегі 38, 6 га жер участігінде сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлердің (байлау) құрылысы (позиция 6)
55 352,6
Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру жылумен жабдықтау желілері" (1,2,3 позиция)
1 205,9
Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілер салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) электр жарығы
2 769,7
Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) "абаттандыру және сыртқы телефондандыру желілері"
21 958,5
Бюджеттік кредиттер
1 419 643,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 419 643,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
1 419 643,0