О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № С-13/14 "О бюджетах Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2022-2024 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15 сентября 2022 года № С-21/2
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджетах на 2022-2024 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный" от 28 декабря 2021 года № С-13/14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 789 082,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 29 066,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 950,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 758 866,1 тысяч тенге;
2) затраты – 799 232,9 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -10 150,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 150,8 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2022–2024 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 868,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 820,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 83 928,7 тысяч тенге;
2) затраты – 91 042,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 173,4 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 173,4 тысячи тенге.";

Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № С-13/14 "2022-2024 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № С-21/2 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № С-13/14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 789 082,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 066,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 950,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 758 866,1 мың теңге;
2) шығындар – 799 232,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 150,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 150,8 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022–2024 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 868,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 928,7 мың теңге;
2) шығындар – 91 042,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 173,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 173,4 мың теңге.";