О городском бюджете на 2023-2025 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № С-25/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 279 273,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 580 416,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 238 288,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 899 540,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 561 028,7 тысяч тенге;
2) затраты – 64 997 759,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 142 301,4 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72 450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 214 751,4 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 576 184,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 576 184,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № С-9/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Согласно пункту 1 статьи 52 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, установлены нормативы распределения доходов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в областной бюджет – 100%;
2) по социальному налогу в бюджет города Кокшетау – 100%;
3) по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в бюджет города Кокшетау – 50 %.
3. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 28 286 976,0 тысячи тенге.
4. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены:
1) трансферты в сумме 134 114,3 тысяч тенге Красноярскому сельскому округу, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 11 902,7 тысячи тенге;
на поддержку культурно-досуговой работы на местном уровне в сумме 35 211,1 тысяч тенге;
на освещение улиц в населенных пунктах в сумме 10 350,0 тысяч тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 1 577,8 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 75 072,7 тысячи тенге;

2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № С-25/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023–2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 279 273,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 580 416,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 238 288,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 899 540,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 561 028,7 мың теңге;
2) шығындар – 64 997 759,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 142 301,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 214 751,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 576 184,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 576 184,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 12.12.2023 № С-9/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 52 бабының 1 тармағына сәйкес кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерінде белгіленді:
1) облыстық бюджетке төлем көзінен ұсталатын табыстан жеке табыс салығы бойынша – 100%;
2) Көкшетау қаласының бюджетіне әлеуметтік салық бойынша – 100%;
3) Көкшетау қаласының бюджетіне ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша – 50 %.
3. Қалалық бюджет шығындарында 28 286 976,0 мың теңге сомасында облыс бюджетіне бюджеттік алымдар алу қарастырылғаны ескерілсін.
4. Қалалық бюджет шығындарында қарастырылғаны ескерілсін:
1) 134 114,3 мың теңге сомасында трансферттер, Краснояр ауылдық округіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 11 902,7 мың теңге сомасында;
жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдауға 35 211,1 мың теңге сомасында;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға 10 350,0 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 1 577,8 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 75 072,7 мың теңге сомасында;

2) трансферты в сумме 32 677, 3 тысяч тенге поселку Станционный, в том числе:
на услуги по обеспечению деятельности акима в сумме 7 284,5 тысячи тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 8 971,2 тысяча тенге;
на благоустройство и озеленение в сумме 10 922,0 тысячи тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог в сумме 5 499,6 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции в бюджет поселка, сельского округа в сумме 671 379,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 574 827,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 96 552,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24.11.2023 № С-8/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2023 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
6. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2023 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 5.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2023 год в сумме 914 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № С-9/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Учесть в затратах городского бюджета на 2023 год погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 и 2022 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 45 967,6 тысяч тенге, на строительство жилья в сумме 1 127 210,3 тысяч тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения в сумме 168 783,8 тысячи тенге, а также, предусмотреть досрочное погашение бюджетных кредитов выделенных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 54 584,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № С-9/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
9. Учесть в затратах городского бюджета на 2023 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского и областного бюджетов в сумме 462 317,2 тысяч тенге, в том числе:
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 56,3 тысяч тенге;
на строительство жилья в сумме 44,6 тысяч тенге;
на реконструкцию и строительство систем тепло - водоснабжения и водоотведения в сумме 224,3 тысячи тенге;

2) 32 677,3 мың теңге сомасында трансферттер, Станционный кентіне соның ішінде:
әкімнің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 7 284,5 мың теңге сомасында;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге 8 971,2 мың теңге сомасында;
абаттандыру мен көгалдандыруға 10 922,0 мың теңге сомасында;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге 5 499,6 мың теңге сомасында;
3) 671 379,0 мың теңге сомасында кент, ауылдық округ бюджетіне бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 574 827,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентіне 96 552,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 24.11.2023 № С-8/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2023 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2023 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2023 жылға 914 000,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 12.12.2023 № С-9/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 45 967,6 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін, 1 127 210,3 мың теңге сомасында тұрғын үйдің құрылысына, 168 783,8 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 және 2022 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеуді ескерілсін, сонымен қатар, республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу 54 584,4 мың теңге сомасында қарастырылсын.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 12.12.2023 № С-9/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2023 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында 462 317,2 мың теңге сомасында республикалық және облыстық бюджеттерінен кредиттер бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
56,3 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
44,6 мың теңге сомасында тұрғын үйлердің құрылысына;
224,3 мың теңге сомасында жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерінің жаңартуына және құрылысына;

на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости за счет внутренних займов в сумме 387 665,0 тысяч тенге;
на строительство кредитного жилья за счет внутренних займов в сумме 74 327,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № С-9/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
10. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

387 665,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға;
74 327,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар есебінен несиелік тұрғын үй құрылысына.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 12.12.2023 № С-9/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.

92 794,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
12 356,0
040
Развитие объектов государственных органов
12 356,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
120 451,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
120 451,1
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
165 282,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
165 282,0
02
Оборона
5 679 778,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5679778,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
56 323,3
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 623 454,8
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
246 404,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
246 404,3
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
246 404,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 814 398,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
464 020,9
010
Государственная адресная социальная помощь
464 020,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
110 209,5
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
110 209,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 437 166,2
004
Программа занятости
144 516,9
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 371,3
007
Оказание жилищной помощи
11 000,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 900,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
443 578,3
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства

92 794,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12 356,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
12 356,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
120 451,1
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
120 451,1
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
165 282,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 282,0
02
Қорғаныс
5 679 778,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 679 778,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
56 323,3
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 623 454,8
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
246 404,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
246 404,3
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
246 404,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 814 398,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
464 020,9
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
464 020,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
110 209,5
068
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
110 209,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 437 166,2
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
144 516,9
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 371,3
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11 000,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 900,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
443 578,3
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу

150 420,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
411 344,2
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
188 787,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 692,4
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
9 556,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
803 002,3
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 180,0
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
116 848,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
683 973,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14 260 354,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
247 151,6
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
77 931,7
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
169 219,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8 238 290,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 253 040,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 635 609,3
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
349 641,1
816
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)
115 072,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
79 189,4
003
Капитальные расходы государственного органа
2 605,7
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
33 277,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
406 955,4
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
370 010,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
30 000,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
1,0

150 420,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
411 344,2
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
188787,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 692,4
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
9 556,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
803 002,3
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 180,0
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
116 848,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
683 973,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14 260 354,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
247 151,6
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
77 931,7
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
169 219,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8 238 290,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 253 040,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 635 609,3
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
349 641,1
816
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
115 072,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 189,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 605,7
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
33 277,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
406 955,4
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
370 010,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
30 000,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
1,0

619 898,6
009
Развитие теплоэнергетической системы
619 898,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
18 046,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 046,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
18 046,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
266 985,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
101 476,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
101 476,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
165 509,0
004
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
165 509,0
12
Транспорт и коммуникации
5 598 024,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4143710,5
022
Развитие транспортной инфраструктуры
1 307 033,8
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
125 187,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
31 953,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 679 536,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 454 314,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 454 314,0
13
Прочие
1 512 065,8
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
9 709,2
006
Поддержка предпринимательской деятельности
9 709,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
914 100,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
100,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
914 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
588 256,6
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
588 256,6
14
Обслуживание долга
462 317,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

619 898,6
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
619 898,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
18 046,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 046,3
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
18 046,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
266 985,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
101 476,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 476,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
165 509,0
004
Аудан аумағының қала құрылысын дамыту және елді мекендердің бас жоспарларының схемаларын әзірлеу
165 509,0
12
Көлiк және коммуникация
5 598 024,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 143 710,5
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 307 033,8
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
125 187,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді - мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
31 953,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
2 679 536,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 454 314,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 454 314,0
13
Басқалар
1 512 065,8
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
9 709,2
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
9 709,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
914 100,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
100,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
914 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
588 256,6
077
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
588 256,6
14
Борышқа қызмет көрсету
462 317,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

8 584,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
65 624,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
59 526,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
6 098,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
49 198,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
49 198,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
80 296,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
80 296,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
120 000,0
040
Развитие объектов государственных органов
120 000,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
87 407,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
87 407,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
159 252,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
159 252,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
164 595,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
164 595,0
02
Оборона
58 815,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
58815,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
53 815,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
236 442,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
236 442,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
236 442,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

8 584,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
65 624,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 526,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
6 098,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
49 198,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 198,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
80 296,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 296,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
120 000,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
120 000
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
87 407,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 407,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
159 252,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 252,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
164 595,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
164 595,0
02
Қорғаныс
58 815,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
58 815,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
53 815,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
236 442,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
236 442,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
236 442,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

от 23 декабря 2022 года
№ С-25/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета бюджету города Кокшетау на 2023 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № С-9/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
844 606,0
Целевые текущие трансферты
148 742,0
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
4 742,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
4 742,0
Отдел строительства города Кокшетау
144 000,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
144 000,0
Целевые трансферты на развитие
695 864,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
695 864,0
Модернизация РУ-6кВ РК-1, РУ-10кВ РК-1, РУ-6кВ РК-2, РУ-6/10кВ НПС-1 г.Кокшетау
600 000,0
Строительство сетей электроснабжения в г. Кокшетау (на участке площадью 38,6 га) севернее м-на Коктем. Прокладка КЛ-10 кВ до ТП-10/0,4кВ
95 864,0
Бюджетные кредиты
72 450,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов города Кокшетау
72 450,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
72 450,0
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ С-25/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2023 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № С-9/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
16 336 753,0
Целевые текущие трансферты
5 833 556,2
в том числе:
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау
1 104 084,2
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
109 465,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
657 456,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
15 352,5
На выплату государственной адресной социальной помощи
285 020,9
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
10 419,0
На выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
12 916,8
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны ко Дню Победы
1 000,0
На субсидии на переезд для кандасов
2 898,0
На оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения в условиях полустационара для дома малой вместимости в городе Кокшетау

2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-25/2 шешіміне
4 қосымша
2023 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 12.12.2023 № С-9/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
844 606,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
148 742,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
4 742,0
Мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
4 742,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
144 000,0
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
144 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
695 864,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
695 864,0
Көкшетау қаласында АҚ-1 6кВ ТҚ, АҚ-1 10кВ ТҚ, АҚ-2 ТҚ-6кВ, ТҚ-6/10кВ СКС-1 жаңғырту
600 000,0
Көкшетау қаласының электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы (38,6 га жер телімінде) Көктем шағын ауданының солтүстігінде. КЛ-10 кВ-дан ТП-10/0,4 кВ-қа төсеу"
95 864,0
Бюджеттік кредиттер
72 450,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және қаржы бөлімі
72 450,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
72 450,0
Көкшетау қалалық мәслихатыны
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ С-25/2 шешіміне
5-қосымша
2023 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 12.12.2023 № С-9/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
16 336 753,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 833 556,2
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 104 084,2
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
109 465,0
Мүгедектерді әлеуметтік қамсыздандыруға
657 456,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
15 352,5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
285 020,9
Басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
10 419,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
12 916,8
Ұлы Отан соғысындағы ардагерлеріне Жеңіс Күніне орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
1 000,0
Қандастар үшін көшуге арналған субсидияларға
2 898,0
Көкшетау қаласындағы сыйымдылығы аз үй үшін жартылай стационар жағдайында халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге

9 556,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
3 529 606,8
На обеспечение льготного проезда (на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей)
23 971,0
Капитальный ремонт дворовых территорий микрорайона Жайлау (вторая очередь) города Кокшетау
239 123,2
Устройство прожекторных матч межквартальных территорий
100 000,0
Изъятие земельных участков под строительство парка победы в районе Вечного огня
77 931,7
Средний ремонт дороги улицы А.Затаевича в городе Кокшетау
70 523,1
Средний ремонт улично-дорожной сети в городе Кокшетау
1 500 000,0
Средний ремонт автомобильного моста по улице Ашимова через железную дорогу в городе Кокшетау
385 620,3
Субсидирование пассажирских перевозок в городе Кокшетау
554 314,0
Техническое обследование тепловых сетей города Кокшетау
30 000,0
Благоустройство центрального парка с прилегающей территорией административного здания и освещение улицы Тауелсиздик села Красный Яр г.Кокшетау
50 000,0
Средний ремонт дорог в микрорайоне Бейбитшилик города Кокшетау
150 000,0
Средний ремонт дорог ул. Маяковского, ул. Л. Чайкиной, ул. Акана в поселке Застанционный г. Кокшетау
167 185,0
Средний ремонт дорог с асфальтовым покрытием улица Сейфуллина (от ул.Желтоксан до ул. Сейфуллина д.62), мкр. Нурлы-Кош, проулок №3 (между улицами Сейфуллина и Мир2) в с.Красный Яр, г. Кокшетау
100 000,0
Средний ремонт дорог с асфальтовым покрытием улица Достык, улица СПТУ-9, улица Новоселова (от ул.Мира до ул.Абая), Новоселова (от Умышева до Болашак), улица Садовая, улица Абильмажинова и Достык), улица Умышева (от дома 80 до дома 90) в с.Красный Яр, г. Кокшетау
80 938,5
Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции города Кокшетау
33 277,1
Регистрация объектов кондоминиума в городе Кокшетау
33 277,1
Аппарат акима города Кокшетау
889 447,0
На приобретение помещений, зданий, сооружений
311 859,0
Ремонт дымовой трубы (2 ед.)
328 421,8
Замена РМХ (2 ед.)
140 000,0
Замена насосов (3 ед.)
109 166,2
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Кокшетау
112 500,0
Разработка генерального плана города Кокшетау
112 500,0
Отдел строительства города Кокшетау
164 641,1
На приобретение жилья
164 641,1
Трансферты на развитие
5 878 900,8
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1 185 473,7
Реконструкция дороги от улицы ШоканаУалиханова до путепровода через ж/д в г. Кокшетау Акмолинской области

9 556,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 529 606,8
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге (көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге)
23 971,0
Көкшетау қаласының Жайлау шағын ауданының аула аумақтарын күрделі жөндеу (екінші кезек)
239 123,2
Кварталаралық аумақтардың прожекторлық діңгектерінің құрылысы
100 000,0
Мәңгілік алау ауданында Жеңіс саябағын салуға жер учаскелерін алып қою
77 931,7
Көкшетау қаласындағы А.Затаевич көшесінің жолын орташа жөндеу
70 523,1
Көкшетау қаласының көше-жол желісін орташа жөндеу
1 500 000,0
Көкшетау қаласындағы темір жол арқылы өтетін Бәйкен Әшімов көшесіндегі автомобиль көпірін орташа жөндеу
385 620,3
Көкшетау қаласы жолаушылар тасымалын субсидиялау
554 314,0
Көкшетау қаласының жылу желілерін техникалық тексеру
30 000,0
Көкшетау қаласындағы Красный Яр ауылындағы Тәуелсіздік көшесін әкімшілік ғимараттың іргелес аумағымен орталық саябақты абаттандыру және жарықтандыру
50 000,0
Көкшетау қаласының Бейбітшілік шағын ауданындағы жолдарды орташа жөндеу
150 000,0
Көкшетау қаласы Застанционный кентіндегі Маяковский, Чайкина, Ақан көшелерінің жолдарын орташа жөндеу
167 185,0
Көкшетау қаласы, Красный Яр ауылы, №3 жолақ (Сейфуллин және Мира көшелерінің арасында), Нұрлы-Қош шағын ауданы, Сейфуллин көшесінің (Желтоқсан көшесінен Сейфуллин көшесі, 62 үйге дейін) асфальтбетон жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Көкшетау қ., Красный Яр ауылы, Достық көшесі, СПТУ-9 көшесі, Новоселов көшесі (Мира көшесінен Абай көшесіне дейін), Новоселов көшесі (Умышев көшесінен Болашақ көшесіне дейін), Садовая көшесі, Абильмажинов және Достық көшелері, Умышев көшесі (80-ші үйден 90-шы үйге дейін) асфальт жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
80 938,5
Көкшетау қаласының тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33 277,1
Көкшетау қаласында кондоминиум объектілерін тіркеу
33 277,1
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
889 447,0
Үй-жайларды, ғимараттарды құрылыстарды сатып алуға
311 859,0
Түтін мұржасын жөндеу (2 бірлік)
328 421,8
МҚР ауыстыру (2 бірлік)
140 000,0
Сорғыларды ауыстыру (3 бірлік)
109 166,2
Көкшетау қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
112 500,0
Көкшетау қаласының бас жоспарын әзірлеу
112 500,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
164 641,1
Тұрғын үй сатып алуға
164 641,1
Дамытуға трансферттер
5 878 900,8
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 185 473,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Шоқан Уәлиханов көшесінен темір жолы арқылы өтетін жол өткеліне дейінгі жолды қайта жаңарту

424 272,9
Реконструкция дороги ул. М.Габдуллина от ул. Акана Серэ до ул. Уалиханова в г. Кокшетау Акмолинской области. Корректировка
500 000,0
Строительство дорог в микрорайоне Сарыарка в городе Кокшетау
200 000,0
Строительства дороги вдоль берега озера Копа от ул.Кенесары до поворота на центр крови в г.Кокшетау Акмолинской области (2 очередь)
61 200,8
Отдел строительства города Кокшетау
4 693 427,1
Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау, 2-й пусковой комплекс "Реконструкция и расширение водопроводных очистных сооружений города Кокшетау" (ВОС) Корректировка
1 500 000,0
Строительство и реконструкция сетей водоснабжения в поселке Станционный г.Кокшетау Акмолинской области
10 000,0
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения для массива индивидуальных жилых строений города Кокшетау поселка Станционный
150 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау (позиция 2)
293 171,0
Строительство (привязка) 8-ми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция 8)" (без наружных инженерных сетей)
93 965,0
Строительство многоквартирного пятиэтажного жилого дома (позиция 1) по адресу: Акмолинская область, город Кокшетау, севернее микрорайона Коктем (со сметной документацией) (без наружных инженерных сетей)
117 964,9
Строительство 108-ми квартирных девятиэтажных жилых домов (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау, Акмолинской области (позиция 3). (Без наружных инженерных сетей)
255 758,4
Строительство пяти многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (позиция Б) (без наружных инженерных сетей)
46 983,0
Строительство наружных инженерных сетей к восьми многоквартирным жилым домам на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство, электроосвещение, телефонизация)
226 552,6
Строительство благоустройства, наружные сети освещения и телефонизации к трем 5-ти этажным жилым домам (позиции 1,2,3) севернее микрорайона Коктем в городе Кокшетау Акмолинской области
54 200,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6га) севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения)
126 992,5
Строительство внутриквартальных инженерных сетей (электроснабжения) (на участке площадью 514га и 60га) в поселке Станционный города Кокшетау

424 272,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Ақан сері көшесінен Уәлиханов көшесіне дейінгі М. Ғабдуллин көшесінің жолын қайта жаңарту. Түзету
500 000,0
Көкшетау қаласында Сарыарқа шағын ауданында жолдар салу
200 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Кенесары көшесінен Қан орталағы қиылысына дейін Қопа көлі жағалауы бойымен жолдың құрылысы (2 кезек)
61 200,8
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
4 693 427,1
Көкшетау қаласында су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту,"Көкшетау қаласы су тазарту ғимараттарын қайта жаңарту және кеңейту " 2-ші іске қосу кешені (СТҒ) түзету
1 500 000,0
Көкшетау қаласы Станционный кентінде сумен жабдықтау желілерін салу және реконструкциялау
10 000,0
Көкшетау қаласының жеке тұрғын үй құрылыстары массиві үшін электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерін салу Станционный кенті
150 000,0
Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай алаңы 38,6 га учаскесінде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байланыстыру) (2-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
293 171,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесінде 8 көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (8-позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
93 965,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай бес қабатты көппәтерлі тұрғын үй салу (1-позиция) (сметалық құжаттамасымен) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
117 964,9
Ақмола облысы, Көкшетау қаласында 108 пәтерлі тоғыз қабатты тұрғын үй (ауданы 38,6 га учаскесінде) құрылысы (3-позиция). (Сыртқы инженерлік желілерсіз)
255 758,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесінде көп пәтерлі бес тұрғын үй салу (Б позициясы) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
46 983,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданның солтүстігіне қарай ауданы 38,6 га учаскесіндегі сегіз көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілер салу (Абаттандыру, электрмен жарықтандыру, телефондандыру)
226 552,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай үш 5 қабатты тұрғын үйге (1,2,3 кезек) аббатандыру, сыртқы жарықтандыру және телефондыру желілерін салу
54 200,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Көктем шағын ауданы солтүстігінде магистральдық инженерлік желілер салу (ауданы 38,6 га учаскеде).(Сыртқы жылумен жабдықтау желілері)
126 992,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Станционный кентіндегі ішкі кварталдық инженерлік желілер (ауданы 514 және 60 га учаскесінде электромен жабдықтау) құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу)

466 417,0
Реконструкция магистральных инженерных сетей теплоснабжения по улице М.Ауэзова (на участке улиц А. Пушкина-Малика Габдуллина) города Кокшетау
295 885,6
Строительство и реконструкция тепломагистрали ТМ-1 от ТК-8 до ТК11-А с 2Ду700 на 2Ду700 по улице Байкена Ашимова (от улицы Каныша Сатпаева до улицы Малика Габдуллина) в городе Кокшетау Акмолинской области
226 343,4
Строительство и реконструкция тепломагистрали от ТК-16 до ТК-13 с 2Ду500 на 2Ду700 по улице Зарапа Темирбекова (от улицы Шакарима Кудайбердиева до улицы Байкена Ашимова) в городе Кокшетау Акмолинской области
25 262,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция общежития Воинской части 5510 в городе Кокшетау
1,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Красный Яр города Кокшетау Акмолинской области.
450 000,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау (позиция 1)" (без наружных инженерных сетей)
139 746,0
Строительство (привязка) восьми многоквартирных жилых домов на участке площадью 38,6 га севернее микрорайона Коктем г.Кокшетау (позиция 3)" (без наружных инженерных сетей)
180 000,0
Строительство наружных сетей электроснабжения к трем 5-ти этажным жилым домам (поз.1,2,3) севернее микрорайона Коктем в г. Кокшетау Акмолинской области
3 427,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Наружные сети газоснабжения)
20 112,6
Строительство сетей электроснабжения в г. Кокшетау (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем. Прокладка КЛ-10 кВ до ТП-10/0,4кВ
10 643,6
Реконструкция паталого-анатомического корпуса по адресу: Акмолинская область г.Кокшетау, ул. Сатпаева, №85
1,0
Бюджетные кредиты
4 624 296,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
4 624 296,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
4 624 296,0

466 417,0
Көкшетау қаласының М.Әуезов көшесінде (А.Пушкин- Мәлік Ғабдуллин көшелерінің учаскесінде) магистралды инженерлік жылумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту
295 885,6
Ақмола облысының "Көкшетау қаласында Бәйкен Әшімов көшесі бойымен (Қаныш Сәтпаев көшесінен Мәлік Ғабдуллин көшесіне дейін) ТМ-1 ТК-8 ден ТК11-А дейін 2ДУ700-ден 2ДУ700-ге дейін жылу магистралін салу және реконструкциялау"
226 343,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков көшесі бойынша (Шәкәрім Құдайбердиев көшесінен Бәйкен Әшімов көшесіне дейін) ТК-16-дан ТК-13-ке дейінгі 2ду500-ден 2Ду700-ге дейінгі жылу магистралін салу және реконструкциялау
25 262,0
Көкшетау каласындағы 5510 әскери бөлімінің жатақханасын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1,0
Көкшетау каласының Красный Яр ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
450 000,0
Көкшетау қаласы Көктем шағынауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (1-позиция)" (сыртқы инженерлік желілерсіз)
139 746,0
Көкшетау қаласы Көктем шағынауданының солтүстігінде ауданы 38,6 га учаскеде сегіз көппәтерлі тұрғын үй салу (байлау) (3-позиция)" (сыртқы инженерлік желілерсіз)
180 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағынауданының солтүстігіндегі 5 қабатты үш тұрғын үйге Электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (поз.1,2,3)
3 427,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы тұрғын үй кешендеріне сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3 позиция) "абаттандыру және сыртқы телефондандыру желілері" (Сыртқы газбен жабдықтау желілері)
20 112,6
Көкшетау қаласында (ауданы 38,6 га учаскеде) көктем м солтүстігінде электрмен жабдықтау желілерін салу. КЛ-10 кВ ТП-10/0,4 кВ дейін төсеу
10 643,6
Көкшетау каласы Ақмола облысы Сәтпаев көшесі №85 мекенжайындағы паталого-анатомиялық корпусты қайта жаңарту
1,0
Бюджеттік кредиттер
4 624 296,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
4 624 296,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
4 624 296,0