О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С-11/10 "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 29 июня 2022 года № 7С-15/3
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С-11/10 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 231,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 423,8 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 778 тысяч тенге;
2) затраты – 104 079,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 847,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 847,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 321 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 360 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 961 тысяча тенге;
2) затраты – 122 027,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 10 706,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 706,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 465,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 317 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 749 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 399,6 тысяч тенге;
2) затраты – 91 118,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 652,9 тысячи тенге;

Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-11/10 "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 маусымдағы № 7С-15/3 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С-11/10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101 231,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 423,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 90 778 мың теңге;
2) шығындар – 104 079,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 847,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 847,3 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 360 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 85 961 мың теңге;
2) шығындар – 122 027,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 706,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 706,7 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 465,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 317 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 749 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 77 399,6 мың теңге;
2) шығындар – 91 118,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 652,9 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 652,9 тысячи тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 030 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 919 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 777 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 334 тысячи тенге;
2) затраты – 65 484,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 454,1 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 454,1 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 847,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 420 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110 782,1 тысячи тенге;
2) затраты – 113 372,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 525,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 525,5 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 612,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 224 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 248,7 тысяч тенге;
2) затраты – 33 743,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 131 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 131 тысяча тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 249,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 559 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 132 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 652,9 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 030 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 919 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 777 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58 334 мың теңге;
2) шығындар – 65 484,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 454,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 454,1 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 847,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 645 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 420 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 110 782,1 мың теңге;
2) шығындар – 113 372,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 525,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 525,5 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022-2024 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 612,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 248,7 мың теңге;
2) шығындар – 33 743,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 131 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 131 мың теңге.";
13-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2022-2024 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 249,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 559 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

489
Аппарат акима
поселка Бестобе
На средний ремонт улиц Рысты Шотбаева, Береке, Ыбырай Алтынсарина, Амангельды Иманова и Куляш Байсеитова поселка Бестобе, города Степногорска
50 000
На устройство трех детских площадок
9 000
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
641
Аппарат акима
поселка Заводской
На средний ремонт улиц поселка Заводской, города Степногорска
34 762
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
374
На изготовление акта на право частной собственности (спортивная площадка)
2,4
На приобретение светодиодных ламп для уличного освещения
1 158,4
На текущий ремонт линии уличного освещения поселка Заводской
7 095,4
На услуги по техническому надзору на средний ремонт улиц поселка Заводской (улиц Бейбитшилик, К. Сатпаева, Т. Бегельдинова)
500
На научно-техническую обработку документов (архив)
390,5
На восполнение затрат
1 287,9
На изготовление и доставку искусственной неровности
500
Аппарат акима
поселка Шантобе
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия улиц поселка Шантобе, города Степногорска
20 000
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
426
Аппарат акима
села Карабулак
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия по улице Достык и Сары-Арка села Карабулак, города Степногорска
50 000
На установку одностоечных опор со светодиодными лампами на 2 улицы
7 200
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
504
На курсы повышения квалификации
88,8
На ремонт дорог по улице Сакена Сейфуллина
4 000
На устройство спортивной площадки в селе Карабулак
10 000
На услуги по техническому надзору на средний ремонт асфальтобетонного покрытия улиц села Карабулак
500
На восполнение затрат
1 086,3
На изготовление и доставку элементов искусственной неровности с анкерами
145
Аппарат акима
села Изобильное
На приобретение и установку уличного освещения
2 849,3
На установку детской площадки
892
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
492
На установление границ земельных участков на местности (для обслуживания водопровода)
894,1
На восполнение затрат
63,3
Аппарат акима
села Кырык кудык
На средний ремонт покрытия улиц села Кырык кудык, города Степногорска
24 400
На установку опор по улицам А. Кунанбаева, М. Маметовой и С. Сейфулина
2 924
На ремонт ограждения
2 331
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
216
На курсы повышения квалификации
255,1
Услуги на содержание мест захоронений мусульманского и христианского кладбища
1 000
На установку дорожных знаков
658
На услуги по техническому надзору на средний ремонт покрытия улиц села Кырык кудык

489
Бестөбе кенті
әкімінің аппараты
Степногорск қаласы Бестөбе кентінің Рысты Шотбаев, Береке, Ыбырай Алтынсарин, Амангелді Иманов және Күләш Байсейітов көшелерін орташа жөндеуге
50 000
Үш балалар алаңын салуға
9 000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
641
Заводской кенті
әкімінің аппараты
Степногорск қаласы, Заводской кентінің көшелерін орташа жөндеуге
34 762
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
374
Жеке меншік құқығына актіні дайындауға (спорт алаңы)
2,4
Көше жарығына жарық диодты шамдарды сатып алуға
1 158,4
Заводской кентінің көше жарықтандыру желілерін ағымдағы жөндеуге
7 095,4
Заводской кентінің көшелерін (Бейбітшілік, Қ. Сәтпаев, Т. Бегельдинов көшелері) орташа жөндеуге техникалық қадағалау жөніндегі қызметтерге
500
Құжаттарды ғылыми-техникалық өңдеуге (мұрағат)
390,5
Шығындардың орнын толтыруға
1 287,9
Жасанды кедір-бұдырлықты дайындауға және жеткізуге
500
Шаңтөбе кенті
әкімінің аппараты
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті көшелерінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
20 000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
426
Қарабұлақ ауылы
әкімінің аппараты
Степногорск қаласы Қарабұлақ ауылының Достық және Сары-Арқа көшелері бойынша асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
50 000
2 көшеге жарық диодты шамдары бар бір тіректі тіректерді орнатуға
7 200
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
504
Біліктілікті арттыру курстарына
88,8
Сәкен Сейфуллин көшесіндегі жолдарды жөндеуге
4 000
Қарабұлақ ауылында спорт алаңын орнатуға
10 000
Қарабұлақ ауылы көшелерінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге техникалық қадағалау жөніндегі қызметтерге
500
Шығындардың орнын толтыруға
1 086,3
Зәкірлері бар жасанды кедір-бұдырлық элементтерін дайындауға және жеткізуге
145
Изобильный ауылы әкімінің аппараты
Көше жарығын сатып алуға және орнатуға
2 849,3
Балалар алаңын орнатуға
892
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
492
Жергілікті жердегі жер учаскелерінің шекараларын белгілеуге (су құбырына қызмет көрсету үшін)
894,1
Шығындардың орнын толтыруға
63,3
Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты
Степногорск қаласы Қырық құдық селосы көшелерінің жабынын орташа жөндеуге
24 400
А. Құнанбаев, М. Мәметова және С. Сейфуллин көшелеріне тіреулер орнатуға
2 924
Қоршауды жөндеуге
2 331
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
216
Біліктілікті арттыру курстарына
255,1
Мұсылман және христиан зираттарының жерлеу орындарын күтіп-ұстауға арналған қызметтер
1 000
Жол белгілерін орнатуға
658
Қырық құдық ауылы көшелерінің жабынын орташа жөндеуге техникалық қадағалау жөніндегі қызметтерге