О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-11/2 "О бюджете города на 2022-2024 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2022 года № 7С-21/2
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-11/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26104) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 941 042,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 643 318,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 659,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 66 912 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 193 152,3 тысячи тенге;
2) затраты – 12 151 109,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 186 298,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 073 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 195 371,4 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 023 768,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 023 768,2 тысяч тенге.";

Степногорск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-11/2 "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 7С-21/2 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-11/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26104 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 941 042,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 643 318,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 659,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 66 912 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 193 152,3 мың теңге;
2) шығындар – 12 151 109,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 186 298,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 073 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 195 371,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 023 768,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 023 768,2 мың теңге.";

615,9
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
51 986
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
51 986
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
51 986
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
51 986
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
835 365,2
1
Социальное обеспечение
79 346
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79 346
005
Государственная адресная социальная помощь
79 346
2
Социальная помощь
601 874,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
601 874,9
002
Программа занятости
252 865,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 294,7
006
Оказание жилищной помощи
5 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
94 127,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 399
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
118 399,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
72 224,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52 563,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
154 144,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
154 144,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 472,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
803
021
Капитальные расходы государственного органа
250
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13 961
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
59 657,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

615,9
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
51 986
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
51 986
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
51 986
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
51 986
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
835 365,2
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
79 346
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79 346
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
79 346
2
Әлеуметтiк көмек
601 874,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
601 874,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
252 865,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 294,7
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
94 127,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 399
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
118 399,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
72 224,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52 563,9
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
154 144,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
154 144,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 472,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
803
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13 961
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
59 657,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

17 688,6
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
347 239,6
Аппарат городского маслихата
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
354,2
Отдел занятости и социальных программ
На выплату государственной адресной социальной помощи
46 757
На гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в связи с чрезвычайным положением
12 739
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
28 331
На обеспечение инвалидов протезно-отропедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портотивный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом-выводом информации шрифтом Брайля
22 815,6
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов
9 292
На санаторно-курортное лечение
9 608
На оказание специальных социальных услуг жертвам бытового насилия
22 683,5
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
27 447
На оказание услуг специалиста жестового языка
4 320
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
4 655
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
74 985
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
9 248
Гранты на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
45 792
На общественные работы
68 817
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
66 855
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
5 709
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
8 347,4
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
6 100
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
5 294,7
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
13 485
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
802
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана

17 688,6
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру маусымына дайындығына
347 239,6
Қалалық мәслихат аппараты
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
354,2
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
46 757
Кепілдендірілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтарымен қамтамасыз етуге
12 739
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
28 331
Мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен (кресло-арбалар) қамтамасыз етуге, техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдарды кеңейтуге, Брайль қарпімен ақпаратты енгізу-шығара отырып, сөйлеу синтезі бар портотивті тифлокомпьютермен қамтамасыз етуге
22 815,6
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
9 292
Санаториялық-курорттық емделуге
9 608
Тұрмыстық зорлық-зомбылық құрбандарына арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге
22 683,5
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
27 447
Ымдау тілі маманының қызметтерін көрсетуге
4 320
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4 655
Еңбекақыны жартылай субсидиялауға және жастар тәжірибесіне
74 985
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
9 248
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға гранттар, соның ішінде NEET санатындағы жастарға, аз қамтылған көпбалалы отбасылар мүшелеріне, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерге гранттар
45 792
Қоғамдық жұмыстарға
68 817
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
66 855
Қысқа мерзімді кәсіби оқытуды іске асыруға
5 709
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидияларға
8 347,4
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесшілер мен көмекшілерді енгізуге
6 100
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
5 294,7
"Бірінші жұмыс орны" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
13 485
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
802
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге

7 581
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
2 261,2
На выплату единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне
1 000
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой Отечественной войне
2 603,6
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
500
На приобретение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
250
На развитие продуктивной занятости по проекту "Серебрянный возраст"
9 074
На оказание специальных социальных услуг по адаптации и ресоциализации для лиц находящихся в трудной жизненной ситуации
5 000
Отдел внутренней политики
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 999,5
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
На текущий ремонт зрительного зала здания ДК "Рауан" в поселке Бестобе, города Степногорска
7 713,9
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
69 275,6
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
38 869
На текущий ремонт помещений здания государственного коммунального казенного предприятия Дом культуры "Рауан" поселка Бестобе, города Степногорска
35 000
На приобретение спортивного инвентаря для инвалидов города Степногорска
5 000
Отдел экономики и финансов
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
348,7
Отдел предпринимательства
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
501,5
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства
На строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 1) Корректировка
50 000
На строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 5) Корректировка
69 772
На строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 6)
60 000
На строительство сетей наружного электроосвещения и благоустройство территории к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (5 позиция)
22 224,5
На строительство сетей водоснабжения, канализация, теплоснабжения, электроснабжения, телефонизация к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (5 позиция)
24 858,4
На строительство сетей водоснабжения, канализация, теплоснабжения, электроснабжения, телефонизация к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (6 позиция)

7 581
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
2 261,2
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне біржолғы материалдық көмек төлеуге
1 000
Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс Күнін мерекелеуге басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне бір жолғы әлеуметтік көмекке
2 603,6
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
500
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын сатып алуға
250
"Серебрянный возраст" жобасы бойынша нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
9 074
Өмірлік қиын жағдайда жүрген адамдар үшін бейімдеу және қайта әлеуметтендіру бойынша арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге
5 000
Ішкі саясат бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
1 999,5
Мәдениет, тілдердідамыту, денешынықтыру және спорт бөлімі
Степногорск қаласының Бестөбе кентіндегі "Рауан" МҮ ғимаратының көрермендер залын ағымдағы жөндеуге
7 713,9
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69 275,6
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
38 869
Степногорск қаласы, Бестөбе кентінің "Рауан" Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының үй-жайларын ағымдағы жөндеуге
35 000
Степногорск қаласының мүгедектері үшін спорттық мүкәммал сатып алуға
5 000
Экономика және қаржы бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
348,7
Кәсіпкерлік бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
501,5
Құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Ақмола облысы, Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үй салуға (1-позиция) Түзету
50 000
Ақмола облысы, Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үй салуға (5-позиция) Түзету
69 772
Ақмола облысы, Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үй салуға (6-позиция)
60 000
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сыртқы электр жарықтандыру желілерін салуға және аумақты абаттандыруға (5-кезең)
22 224,5
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау желілерін салуға (5- кезең)
24 858,4
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау желілерін салуға (6- кезең)

233 260,6
На строительство сетей наружного электроосвещения и благоустройство территории к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (6 позиция)
45 540,1
Привязка проекта повторного применения проектно-сметной документации по объекту "Строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Степногорске, Акмолинской области (7 позиция)"
9 000
Привязка проекта повторного применения проектно-сметной документации по объекту "Строительство сорокапятиквартирного жилого дома в городе Степногорске, Акмолинской области (8 позиция)"
9 000
На разработку проектно-сметной документации на строительство сетей водоснабжения, канализации, теплоснабжения, электроснабжения, телефонизация к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 7)
9 000
На разработку проектно-сметной документации на строительство сетей водоснабжения, канализация, теплоснабжения, электроснабжения, телефонизация к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 8)
9 000
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
670,5
На строительство инженерной инфраструктуры к объектам индивидуального жилищного строительства микрорайона "Солнечный" города Степногорска Акмолинской области. Электроснабжение
149 379,9
Привязка проекта повторного применения с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в селе Кырык кудык города Степногорска
1 643,8
На строительство сетей теплоснабжения, благоустройства территории к сорокапятиквартирному жилому дому в городе Степногорске, Акмолинской области (позиция 1)
32 058
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
769,8
Отдел государственных активов и закупок
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
198,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
На текущий ремонт канализационной очистной станции города Степногорска
31 490,7
На текущий ремонт насосных станций 1 и 2 подъема города Степногорска
34 560
На текущий ремонт станции очистки поселка Бестобе, города Степногорска
15 001
На текущий ремонт колодцев питьевого водопровода в селе Новокронштадтка, города Степногорска
6 830,9
На текущий ремонт коммуникаций по улице Горького поселка Шантобе, города Степногорска
15 674,4
На разработку проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция насосных станций 1-2 подъема Селетинского водохранилища, города Степногорска
10 000
На разработку проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция системы канализации города Степногорска
10 000
На разработку проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство сетей водоснабжения села Изобильное
10 000
На разработку проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию магистральной системы водоснабжения ТВНСП от Сопки 305 до города Степногорска

233 260,6
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сыртқы электр жарықтандыру желілерін салуға және аумақты абаттандыруға (6- кезең)
45 540,1
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үй салу объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы қайта қолдану жобасын байланыстыру (7-кезең)
9 000
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үй салу объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы қайта қолдану жобасын байланыстыру (8-кезең)
9 000
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге (7-кезең)
9 000
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйге сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау, электрмен жабдықтау желілерін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге (8-кезең)
9 000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
670,5
Ақмола облысы Степногорск қаласының "Солнечный" шағын ауданының жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне инженерлік инфрақұрылым салуға. Электрмен жабдықтау
149 379,9
Степногорск қаласының Қырық құдық ауылында мал қорымын салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізумен қайта қолдану жобасын байланыстыру
1 643,8
Ақмола облысы Степногорск қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйдің аумағын абаттандыру, жылумен жабдықтау желілерін салуға (1-кезең)
32 058
Ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
769,8
Мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
198,2
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
Степногорск қаласының кәріздік тазарту станциясын ағымдағы жөндеуге
31 490,7
Степногорск қаласының 1 және 2 көтеру сорғы станцияларын ағымдағы жөндеуге
34 560
Степногорск қаласы, Бестөбе кентінің тазалау станциясын ағымдағы жөндеуге
15 001
Степногорск қаласының Новокронштадтка селосында ауыз су құбыры құдықтарын ағымдағы жөндеуге
6 830,9
Степногорск қаласы Шаңтөбе кенті Горький көшесіндегі коммуникацияларды ағымдағы жөндеуге
15 674,4
Степногорск қаласының Сілеті су қоймасының 1-2 көтергішінің сорғы станцияларын қайта жаңарту, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге
10 000
Степногорск қаласының кәріз жүйесін қайта жаңарту, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
10 000
Изобильное ауылының сумен жабдықтау желілерін салуға ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
10 000
Степногорск қаласына дейін 305 шоқысынан ЖТБЖ магистралды сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге

27 931,7
На реконструкцию автомобильной дороги улица Новосибирская от улицы Мира до 20-го микрорайона в городе Степногорске, Акмолинской области (1-я очередь от улицы Мира до улицы Сарыарка)
480 588
На корректировку проекта "Реконструкция автомобильной дороги улица Новосибирская от улицы Бейбитшилик до 20-го микрорайона" 2- очередь
10 000
На средний ремонт автомобильных дорог города Степногорска
170 838
На средний ремонт дороги, проходящей через посҰлки Аксу, Заводской
169 798,2
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия улиц села Карабулак, города Степногорска
50 000
На средний ремонт улиц Рысты Шотбаева, Береке, Ыбырай Алтынсарина, Амангельды Иманова и Куляш Байсеитова поселка Бестобе, города Степногорска
232 000
На средний ремонт дорог от улицы Алтынтау до улицы Ракымжана Кошкарбаева в поселке Аксу, города Степногорска
50 000
На средний ремонт асфальтобетонного покрытия улиц поселка Шантобе, города Степногорска
20 000
На средний ремонт улиц поселка Заводской, города Степногорска
34 762
На средний ремонт покрытия улиц села Кырык кудык, города Степногорска
24 400
На благоустройство четырех дворовых территорий в городе Степногорске
363 092,6
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих
1 339,8
На реконструкцию дороги улицы Сары Арка с выходом на улицу Целиноградскую города Степногорска
45 551,7
На текущий ремонт участков теплосети от котельной до КСК Горняк в поселке Шантобе, города Степногорска
28 197,7
На реконструкцию автодороги по улице Степная от улицы Парковая до 20 микрорайона в г.Степногорск Акмолинской области
363 232
На текущий ремонт тротуаров в поселке Бестобе, города Степногорска
20 000
На грейдирование и выравнивание щебнем дороги вдоль дач города Степногорска
2 843
На текущий ремонт главной понизительной подстанции (замена изоляторов) города Степногорска
10 627,9
На текущий ремонт 2-х линий 6 кВт в поселке Бестобе города Степногорск Акмолинской области от насосной станции 1-го подъема р.Селеты до станции водоочистки
16 168,7
Благоустройство дворовых территорий поселка Заводской, города Степногорска
46 206
ИТОГО
4 073 853,7

27 931,7
Ақмола облысы Степногорск қаласындағы Мира көшесінен 20-шағын ауданға дейін Новосибирск көшесі автомобиль жолын қайта жаңартуға (Мира көшесінен Сарыарқа көшесіне дейін 1-кезек)
480 588
"Новосібір көшесі Бейбітшілік көшесінен 20 шағын ауданға дейін автомобиль жолын қайта жаңарту" жобасын түзетуге 2-кезек
10 000
Степногорск қаласының автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
170 838
Ақсу, Заводской кенттері арқылы өтетін жолды орташа жөндеуге
169 798,2
Степногорск қаласы, Қарабұлақ селосы көшелерінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
50 000
Степногорск қаласы, Бестөбе кентіндегі Рысты Шотбаев, Береке, Ыбырай Алтынсарин, Амангелді Иманов және Күләш Байсейітова көшелерін орташа жөндеуге
232 000
Степногорск қаласы, Ақсу кентінің Алтынтау көшесінен Рақымжан Қошқарбаев көшесіне дейінгі жолдарды орташа жөндеуге
50 000
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті көшелерінің асфальтбетон жабынын орташа жөндеуге
20 000
Степногорск қаласы, Заводской кентінің көшелерін орташа жөндеуге
34 762
Степногорск қаласы, Қырық құдық селосы көшелерінің жабынын орташа жөндеуге
24 400
Степногорск қаласындағы төрт аула аумағын абаттандыруға
363 092,6
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
1 339,8
Степногорск қаласының Целиноград көшесіне шығатын Сары Арқа көшесі жолын қайта жаңартуға
45 551,7
Степногорск қаласының Шаңтөбе кентіндегі Горняк ПИК қазандығынан жылу желісінің учаскелерін ағымдағы жөндеуге
28 197,7
Ақмола облысы Степногорск қаласындағы Парковая көшесінен 20 шағын ауданға дейінгі Степная көшесіндегі автожолды қайта жаңартуға
363 232
Степногорск қаласының Бестөбе кентінде тротуарларды ағымдағы жөндеуге
20 000
Степногорск қаласының саяжайларының бойындағы жолды грейдерлеуге және қиыршық таспен тегістеуге
2 843
Степногорск қаласының бас төмендету қосалқы станциясын ағымдағы жөндеуге (изоляторларды ауыстыруға)
10 627,9
Ақмола облысы Степногорск қаласының Бестөбе кентінде Сілеті өзенінің 1-ші көтеріліміндегі сорғы станциясынан су тазарту станциясына дейін 6 кВт 2 желіні ағымдағы жөндеуге
16 168,7
Степногорск қаласы, Заводской кентінің аула аумақтарын абаттандыру
46 206
БАРЛЫҒЫ
4 073 853,7