О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № С 15-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2022 года № С 19-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № С 15-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 287 323,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 115 420,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 34 856,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137 047,0 тысяч тенге;
2) затраты – 300 153,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 830,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 830,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 432,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 930,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 11 386,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 116,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54 227,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 795,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 795,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 042,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 085,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 8 440,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 517,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 992,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 950,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 950,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С 15-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 сәуірдегі № С 19-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С 15-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 287 323,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 115 420,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 856,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 137 047,0 мың теңге;
2) шығындар – 300 153,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 12 830,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12 830,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Урюпин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 432,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 930,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 386,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 116,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 227,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 1 795,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 795,0 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 042,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 085,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 440,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 517,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 992,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 1950,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 950,0 мың теңге.
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"6. Утвердить бюджет Наумовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 993,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 097,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 896,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 208,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 215,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 215,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 962,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 221,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 8 442,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 299,0 тысяч тенге;
2) затраты – 68 601,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -639,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 639,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 155 268,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 656,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 2 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148 612,1 тысяч тенге;
2) затраты – 156 142,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 874,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 874,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 190,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 793,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 2 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 397,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 786,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

"6. 2022-2024 жылдарға арналған Наумов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 993,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 097,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 896,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 208,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 2 215,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 215,1 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022-2024 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 962,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 221,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 442,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 54 299,0 мың теңге;
2) шығындар – 68 601,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 639,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 639,0 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Новорыбин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155 268,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 656,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 148 612,1 мың теңге;
2) шығындар – 156 142,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 874,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 874,0 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022-2024 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 190,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 793,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 397,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 786,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;