О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № С 15-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 24 июня 2022 года № С 22-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № С 15-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 342 323,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 115 420,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 89 856,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137 047,0 тысяч тенге;
2) затраты – 355 153,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 830,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 830,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С 15-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 маусымдағы № С 22-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С 15-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 342 323,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 115 420,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 89 856,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 137 047,0 мың теңге;
2) шығындар – 355 153,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -12 830,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12 830,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.