О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С 12/3 "О бюджете города Атбасар на 2022-2024 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 мая 2022 года № 7С 19/3
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете города Атбасар на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С 12/3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 256 339,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 211 347,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 663,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 328,8 тысячи тенге;
2) затраты – 277 067,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20 728,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 728,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 728,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 27 мая
2022 года № 7С 19/3
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/3
Бюджет города Атбасар на 2022 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/3 "2022-2024 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 7С 19/3 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "2022-2024 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 256 339,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 211 347,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 663,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 328,8 мың теңге;
2) шығындар – 277 067,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 728,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 728,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 728,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 мамырдағы
№ 7С 19/3 шешіміне
1 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/3 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Атбасар қаласының бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

25 328,8
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
24 874,8
Средний ремонт улично-дорожной сети в городе Атбасар по улицам: Островского, Л.Белаш
24 874,8
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
454,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
454,0

25 328,8
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 874,8
Атбасар қаласында Островский, Л.Белаш көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
24 874,8
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
454,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
454,0