О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С 12/8 "О бюджете Мариновского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 мая 2022 года № 7С 19/8
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Мариновского сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С 12/8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мариновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 323 164,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 066,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 313 098,0 тысяч тенге;
2) затраты – 323 218,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -54,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54,8 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 27 мая
2022 года № 7С 19/8
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/8
Бюджет Мариновского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/8 "2022-2024 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 7С 19/8 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 323 164,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 066,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 313 098,0 мың теңге;
2) шығындар – 323 218,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -54,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 мамырдағы
№ 7С 19/8 шешіміне
1 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/8 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Мариновка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

300 927,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
2 871,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
500,0
На проведение экспертизы качества материалов на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Мариновка РГП "Национальный центр качества дорожных активов"
2 371,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
298 056,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
233,0
Средний ремонт внуртипоселковых дорог села Мариновка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
297 823,0

300 927,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
2 871,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
Мариновка ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге "Жол активтері сапасының ұлттық орталығы" РМК материалдардың сапасына сараптама жүргізуге
2 371,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
298 056,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
233,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Мариновка ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
297 823,0