О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С 12/10 "О бюджете Покровского сельского на 2022-2024 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 октября 2022 года № 7С 24/3
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Покровского сельского окргуа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С 12/10 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 250,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 229,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов –13 996,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23 697,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 446,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 446,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 446,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Комбатуров Б.Т.
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 18 октября
2022 года № 7С 24/3
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/10
Бюджет Покровского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/10 "2022-2024 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қазандағы № 7С 24/3 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 250,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 229,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 996,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 697,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 446,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 446,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 446,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Т.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 қазандағы
№ 7С 24/3 шешіміне
1 қосымша
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/10 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

1 300,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
45,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
108,6
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
108,6
Целевые текущие трансферты из Гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
116,4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
116,4

1 300,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
45,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
108,6
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
108,6
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
116,4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
116,4