О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С 12/14 "О бюджете Ярославского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 октября 2022 года № 7С 24/5
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Ярославского сельского округа на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С 12/14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ярославского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 176,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 683,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 151 033,0 тысячи тенге;
2) затраты – 164 266,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 550,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 550,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 550,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/14 "2022-2024 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қазандағы № 7С 24/5 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 159 716,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 683,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 151 033,0 мың теңге;
2) шығындар – 164 266,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 550,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 550,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 550,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

143 597,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
1 700,0
На оплату труда административных государственных служащих
1 700,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
13 948,0
На оплату труда государственных служащих
1 700,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
40,0
Средний ремонт дорог с асфальтобетонным покрытиием подъездной и внутрипоселковых дорог села Магдалиновка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
12 208,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
114,3
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
114,3
Целевые текущие трансферты из Национального фонда Республики Казахстан
127 740,0
Средний ремонт дорог с асфальтобетонным покрытиием подъездной и внутрипоселковых дорог села Магдалиновка, в рамках реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
127 740,0
Целевые текущие трансферты из Гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
94,7
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
94,7

143 597,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1 700,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 700,0
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 948,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 700,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
40,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Магдалиновка ауылының кірме және кентішілік жолдарының асфальтбетонды жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
12 208,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
114,3
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
127 740,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Магдалиновка ауылының кірме және кентішілік жолдарының асфальтбетонды жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
127 740,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
94,7
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
94,7