О бюджете села Борисовка на 2023-2025 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 7С 26/14.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Борисовка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 263,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 113,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов –112 094,0 тысячи тенге;
2) затраты – 121 278,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 015,0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 015,0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 015,0 тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2023 № 8С 9/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в бюджете села Борисовка на 2023 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет села Борисовка в сумме 12 089 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Борисовка ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/14 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 -бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Борисовка ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119 263,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 113,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112 094,0 мың теңге;
2) шығындар – 121 278,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 015,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 015,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 015,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 8С 9/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Борисовка ауылының бюджетінде, аудандық бюджеттен Борисовка ауылының бюджетіне берiлетiн 12 089 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.

3. Учесть, что в бюджете села Борисовка на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 23 декабря
2022 года № 7С 26/14
Бюджет села Борисовка на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2023 № 8С 9/8 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3. 2023 жылға арналған Борисовка ауылының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С 26/14 шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Борисовка ауылының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 8С 9/8 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Санаты
Сома,
мыңтеңге
Сыныбы
Кішісыныбы
Атауы
I. Кірістер