О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-17-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20 мая 2022 года № 7С-24-2
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-17-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 162207) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 3826111,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 711314,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 37136,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 8266,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3069395,1 тысяч тенге;
2) затраты - 3905924,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 35642,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 64323,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 28681,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 20419,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 20419,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -135874,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 135874,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов и бюджету села Каменка, в сумме 153841,0 тысяч тенге, в том числе:
Астраханскому 26404,0 тысяч тенге;
Есильскому 12881,0 тысяч тенге;
Жалтырскому 23073,0 тысяч тенге;
Колутонскому 15029,0 тысяч тенге;
Кызылжарскому 12341,0 тысяч тенге;
Николаевскому 11309,0 тысяч тенге;
Новочеркасскскому 9561,0 тысяч тенге;
Острогорскому 10255,0 тысяч тенге;
Первомайскому 10205,0 тысяч тенге;
Староколутонскому 8249,0 тысяч тенге;
Узункольскому 4085,0 тысяч тенге;
селу Каменка 10449,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 20 мая
2022 года № 7С-24-2
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 7С-17-2
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

Астрахан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-17-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 мамырдағы № 7С-24-2 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-17-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162207 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер -3826111,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -711314,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 37136,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8266,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3069395,1 мың теңге;
2) шығындар - 3905924,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 35642,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 64323,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 28681,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 20419,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 20419,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -135874,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -135874,2 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне және Каменка ауылының бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 153841,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Астрахан 26404,0 мың теңге;
Есіл 12881,0 мың теңге;
Жалтыр 23073,0 мың теңге;
Колутон 15029,0 мың теңге;
Қызылжар 12341,0 мың теңге;
Николаев 11309,0 мың теңге;
Новочеркасск 9561,0 мың теңге;
Острогорск 10255,0 мың теңге;
Первомай 10205,0 мың теңге;
Старый Колутонский 8249,0 мың теңге;
Ұзынкөл 4085,0 мың теңге;
Каменка ауылына 10449,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
Астрахан аудандық мәслихатының
2022 жылғы 20 мамырдағы
№ 7С-24-2 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-17-2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

30672,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1025,4
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7013,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
10933,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
10933,3
02
Оборона
27658,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
27658,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5287,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9268,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13103,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3150,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3150,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3150,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
310920,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
310920,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38315,7
002
Программа занятости
56021,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39832,8
005
Государственная адресная социальная помощь
31193,0
006
Оказание жилищной помощи
3000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25805,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
662,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
390,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3582,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

30672,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1025,4
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1200,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7013,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
10933,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10933,3
02
Қорғаныс
27658,0
122
ААудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
27658,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5287,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9268,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13103,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3150,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3150,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3150,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
310920,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
310920,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38315,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
56021,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39832,8
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
31193,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25805,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
662,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
390,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3582,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

1221898,0
01
Государственные услуги общего характера
208999,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
22441,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
22441,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
109894,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
109894,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14951,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14951,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50521,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33316,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1030,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1236,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
14939,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
11192,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
11192,0
02
Оборона
28488,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
28488,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5446,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
9546,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13496,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3342,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3342,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3342,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
94152,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
94152,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27873,0

1221898,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
208999,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
22441,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22441,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
109894,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
109894,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14951,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14951,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50521,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33316,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1030,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1236,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
14939,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11192,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11192,0
02
Қорғаныс
28488,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
28488,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5446,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
9546,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13496,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3342,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3342,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3342,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
94152,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
94152,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27873,0

005
Государственная адресная социальная помощь
6466,0
006
Оказание жилищной помощи
3090,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24293,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
682,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
402,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1659,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7067,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22620,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
256943,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55720,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
55720,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
201223,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
201223,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
288723,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
45408,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17419,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9156,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
18833,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
243315,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
12896,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
123993,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
49055,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
12930,0
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
39805,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1622,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6466,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3090,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24293,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
682,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
402,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1659,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
7067,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22620,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
256943,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
55720,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
55720,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
201223,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
201223,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
288723,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
45408,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17419,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9156,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
18833,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
243315,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12896,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
123993,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
49055,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
12930,0
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
39805,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1622,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

48435,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18521,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9430,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20484,0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
275931,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
13790,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
142294,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
57876,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
14984,0
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
42213,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1671,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2043,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1060,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
68145,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12863,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12863,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18488,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
18488,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
36794,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16194,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
20600,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35149,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
35149,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16381,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
18768,0
12
Транспорт и коммуникации
55167,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

48435,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18521,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9430,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
20484,0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
275931,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13790,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
142294,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
57876,0
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
14984,0
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
42213,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1671,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2043,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1060,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
68145,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12863,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12863,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18488,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18488,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
36794,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16194,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
20600,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35149,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
35149,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16381,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
18768,0
12
Көлiк және коммуникация
55167,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

55167,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
55167,0
13
Прочие
16700,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16700,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
16700,0
14
Обслуживание долга
7179,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7179,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
7179,0
15
Трансферты
173915,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
173915,0
038
Субвенции
173915,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Астраханского районного
маслихата от 20 мая
2022 года № 7С-24-2
Приложение 5 к решению
Астраханского районного
маслихата от 24 декабря
2020 года № 6С-78-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
366777,6
Целевые текущие трансферты
163211,6
в том числе
На оплату труда государственных служащих.
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
90000,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе
средний ремонт улично-дорожной сети (ремонт внутрипоселковых дорог) селе Жалтыр Астраханского района
90000,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71374,6
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2559,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
662,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
14519,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности.
38822,0
На обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида, в том числе
протезно-ортопедические изделия

55167,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
55167,0
13
Басқалар
16700,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
16700,0
14
Борышқа қызмет көрсету
7179,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7179,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7179,0
15
Трансферттер
173915,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
173915,0
038
Субвенциялар
173915,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2022 жылғы 20 мамырдағы
№ 7С-24-2 шешіміне
4 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-17-2 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың тенге
БАРЛЫҒЫ
366777,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
163211,6
соның ішінде
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге.
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
90000,0
Автомобиль жолдарының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және жөндеуге, оның ішінде
Астрахан ауданының Жалтыр ауылындағы көше-жол желісін орташа жөндеу (кентішілік жолдарды жөндеу)
90000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71374,6
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2559,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) шығыстарын өтеу бойынша субсидияларға
662,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
14519,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге.
38822,0
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету, оның ішінде
протездік-ортопедиялық құралдар

200,0
тифло- технические средства
2822,0
санаторно-курортное лечение
5751,0
специальные средства передвижения
633,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Первое рабочее место"
2206,0
На развитие продуктивной занятости по проекту "Контракт поколений"
230,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2144,0
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой отечественной войне
76,6
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1837,0
На увеличение размера подъемного пособия
1837,0
Целевые трансферты на развитие
203566,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
183147,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водовода с установкой комбинированного блок модуля по очистке воды в селе Орнек Астраханского района
3475,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водовода с установкой комбинированного блок модуля по очистке воды в селе Караколь Астраханского района
3475,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водовода с установкой комбинированного блок модуля по очистке воды в селе Таволжанка Астраханского района
3475,0
Строительство разводящих сетей водопровода в селе Енбек Астраханского района
44000,0
Строительство 36-ти квартирного жилого дома в селе Астраханка
36537,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 36-ти квартирному жилому дому в селе Астраханка
7089,0
Реконструкция кровли районного дома культуры в селе Астраханка Астраханского района
82888,0
Привязка ППП с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в с.Астраханка Астраханского района
2208,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20419,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Комхоз"
20419,0

200,0
тифлотехникалық құралдар
2822,0
санаторий-курорттық емдеу
5751,0
арнаулы жүрiп-тұру құралдары
633,0
"Алғашқы жұмыс орны" жобасы нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
2206,0
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасы нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
230,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек толеуге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2144,0
Ұлы отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
76,6
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
750,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1837,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1837,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
203566,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
183147,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Астрахан ауданының Өрнек ауылында суды тазарту жөніндегі құрамдастырылған блок модулін орната отырып, су тартқыштың құрылысы
3475,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Астрахан ауданының Қаракөл ауылында суды тазарту жөніндегі құрамдастырылған блок модулін орната отырып, су тартқыштың құрылысы
3475,0
Кешенді ведомстводан тыс сараптамадан өткізе отырып, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу, Астрахан ауданының Таволжан ауылында суды тазарту жөніндегі құрамдастырылған блок модулін орната отырып, су тартқыштың құрылысы
3475,0
Астрахан ауданының Еңбек ауылында су құбырының таратушы желілерін салу
44000,0
Астрахан ауылында 36 пәтерлі тұрғын үй салу
36537,0
Астрахан ауылында 36 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
7089,0
Астрахан ауданы Астрахан ауылындағы аудандық мәдениет үйінің шатырын қайта жаңарту
82888,0
Астрахан ауданы Астраханка аулында мал қорымын салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу мен ҚҚЖ байланыстыру
2208,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
20419,0
"Комхоз" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
20419,0