Об отмене решения Астраханского районного маслихата от 26 августа 2022 года № 7С-27-4 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Астраханского района, Акмолинской области"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2022 года № 7С-29-17
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Астраханского районного маслихата от 26 августа 2022 года № 7С-27-4 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Астраханского района, Акмолинской области".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет

"Ақмола облысы, Астрахан ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санының айқындау қағидаларын бекіту туралы" Астрахан аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 26 тамыздағы №7С-24-4 шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 7С-29-17 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақмола облысы, Астрахан ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санының айқындау қағидаларын бекіту туралы" Астрахан аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 26 тамыздағы №7С-27-4 шешімінің күшін жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет