О бюджете города Макинск на 2023-2025 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 7С-31/1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Макинск на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 202817,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 172228,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30589,3 тысячи тенге;
2) затраты – 229741,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26924,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26924,5 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/1 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202817,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 172228,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30589,3 мың теңге;
2) шығындар – 229741,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 26924,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26924,5 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете города Макинск на 2023 год предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет в сумме 39140,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в составе расходов бюджета города Макинск на 2023 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 30589,3 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты, выделенные из районного бюджета в сумме 30589,3 тысячи тенге, в том числе:
30589,3 тысячи тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.04.2023 № 8С-3 /2 (вводится в действие с 01.01.2023); в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Макинск қаласының бюджетінде аудандық бюджетке 39140,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қоюлар көзделгені ескерілсін.
2-1. 2023 жылға арналған Макинск қаласы бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер 30589,3 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
аудандық бюджеттен 30589,3 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
30589,3 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға.
Ескерту. Шешім 2-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.