О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С13-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 16 сентября 2022 года № 7С24-2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С13-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26271) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 992 211,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 286 950,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 377,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 699 883,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 984 743,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 782,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 190,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 972,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 785,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 785,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27 535,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 535,0 тысяч тенге:
поступление займов – 9 189,0 тысяч тенге;

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С13-2 "2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 7С24-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С13-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26271 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 992 211,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 286 950,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 377,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 699 883,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 984 743,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 782,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 190,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 972,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 785,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 785,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -27 535,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 535,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 9 189,0 мың теңге;

58 231,0
Благоустройство территории парка героев в селе Узынколь
13 919,0
Устройство ограждения площадок водопроводных сооружений сел Узынколь, Тоганас, Буревестник
31 290,0
Оформление правоустанавливающих документов (акты на землю и технические паспорта) на водохозяйственные сооружения
13 022,0
На капитальный ремонт площадки водопроводных сооружений в с.Егиндыколь
79 115,0
На разработку схемы развития и застройки (упрощенный вариант генерального плана) села Полтавское
4 000,0
Целевые трансферты на развитие
38 993,0
в том числе:
На увеличение уставного капитала государственного предприятия
36 785,0
На привязку ППП с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство скотомогильников в с.Егиндыколь Егиндыкольского района
2 208,0

58 231,0
Ұзынкөл ауылындағы батырлар саябағының аумағын абаттандыру
13 919,0
Ұзынкөл, Тоғанас, Буревестник ауылдарында су құбыры құрылыстарының алаңдарына қоршау орнату
31 290,0
Су шаруашылығы құрылыстарына құқық белгілейтін құжаттарды (жерге арналған актілер және техникалық паспорттар) рәсімдеу
13 022,0
Егіндікөл а. су құбыры құрылыстары алаңын күрделі жөндеуге
79 115,0
Полтавское а. дамыту және құрылыс салу сызбасын әзірлеу (Бас жоспардың оңайлатылған нұсқасы)
4 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
38 993,0
оның iшiнде:
Мемлекеттік кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайтуға
36 785,0
Егіндікөл ауданы Егіндікөл аулында мал қорымын салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу мен ҚҚЖ байланыстыруға
2 208,0