О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7С14-2 "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2022-2024 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 16 ноября 2022 года № 7С27-2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7С14-2 следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 225,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 767,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 321,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 458,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 507,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -282,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 282,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 282,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Коржинколь на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 750,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 592,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 667,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 491,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 965,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Егіндікөл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С14-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 қарашадағы № 7С27-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С14-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 225,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 767,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 321,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 458,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 507,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -282,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 282,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 282,0 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
3. 2022-2024 жылдарға арналған Қоржынкөл ауылының бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 750,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 592,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 667,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 491,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 965,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 148,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 148,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 148,8 тысяч тенге.";
приложения 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 16 ноября
2022 года № 7С27-2
Приложение 4 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С14-2
Бюджет села Спиридоновка на 2022 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 148,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 148,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 148,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б.Абилов
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 16 қарашадағы
№ 7С27-2 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С14-2 шешіміне
4 қосымша
Спиридоновка ауылының 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге сома
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер