О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 7С-19/2-21 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2022 года № 7С-30/5-22
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 7С-19/2-21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26107) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 798 519,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 106 882,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 991,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 374 536,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 303 109,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 701 961,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 177,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45 945,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 768,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33 544,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 33 544,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 30 837,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -30 837,1 тысяч тенге.";
пункт 9-1 изложить в новой редакции:

Ерейментау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-19/2-21 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 тамыздағы № 7С-30/5-22 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-19/2-21 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26107 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 798 519,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 106 882,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 991,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 374 536,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 303 109,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 701 961,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –32 177,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45 945,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 768,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 33 544,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 33 544,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 30 837,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -30 837,1 мың теңге.";
9-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

6 701 961,4
01
Государственные услуги общего характера
517 916,1
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
29 452,3
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
29 452,3
122
Аппарат акима района (города областного значения)
139 674,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
117 733,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 941,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
31 871,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
31 871,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
52 007,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
49 478,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 245,8
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
831,0
015
Капитальные расходы государственного органа
453,0
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
42 242,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
42 242,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
222 668,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
20 433,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
202 235,0
02
Оборона
23 932,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23 932,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 798,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
934,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13 200,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 294,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

6 701 961,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
517 916,1
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
29 452,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 452,3
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
139 674,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
117 733,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 941,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
31 871,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 871,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
52 007,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 478,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 245,8
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
831,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453,0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
42 242,0
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 242,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
222 668,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 433,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
202 235,0
02
Қорғаныс
23 932,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23 932,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 798,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
934,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13 200,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 294,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

4 294,2
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 294,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
429 962,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
426 384,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
43 059,3
002
Программа занятости
163 163,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25 729,0
005
Государственная адресная социальная помощь
22 030,0
006
Оказание жилищной помощи
245,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 289,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
888,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
594,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42 855,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37 585,0
021
Капитальные расходы государственного органа
250,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
38 644,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 232,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
13 217,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
603,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 578,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 578,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 944 619,7
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
154 021,8
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

4 294,2
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 294,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
429 962,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
426 384,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 059,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
163 163,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25 729,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22 030,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
245,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 289,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
888,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
594,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42 855,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
37 585,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
38 644,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 232,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 217,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
603,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 578,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 578,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 944 619,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
154 021,8
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру

маслихата от 23 декабря 2021
года № 7С-19/2-21
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1 637 412,0
Целевые текущие трансферты
451 177,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
60 895,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-19/2-21 шешіміне
4-қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
1 637 412,0
Нысаналы ағымды трансферттер
451 177,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
60 895,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

200 986,0
На развитие продуктивной занятости
128 785,0
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
29 143,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
18 595,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8 467,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
15 996,0
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
186 638,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
23 964,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
162 674,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2 658,0
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
2 658,0
Целевые трансферты на развитие
1 140 290,0
Отдел строительства района (города областного значения)
1 140 290,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения (за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан)
421 964,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум 45-квартирным домам в городе Ерейментау, Ерейментауского района Акмолинской области (3,4 позиция)
40 000,0
Строительство системы водоснабжения с.Жанажол Ерейментауского района Акмолинской области (за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан)
193 173,0
Реконструкция разводящих водопроводных сетей в селе Селетинское Ерейментауского района Акмолинской области (за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан)
485 153,0
Бюджетные кредиты
45 945,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
45 945,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
45 945,0
Приложение 3 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 25 августа
2022 года № 7С-30/5-22
Приложение 5 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 7С-19/2-21
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
984 972,6
Целевые текущие трансферты
536 594,7
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

200 986,0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
128 785,0
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
29 143,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
18 595,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
8 467,0
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
15 996,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
186 638,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
23 964,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
162 674,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2 658,0
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
2 658,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
1 140 290,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 140 290,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту (Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен)
421 964,0
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында 45 пәтерлі екі үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу (3,4 позиция) (электрмен жабдықтау, су, кәріз, жылу және абаттандыру)
40 000,0
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Жаңажол ауылының сумен жабдықтау жүйесінің құрылысы (Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен)
193 173,0
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Сілеті селосындағы таратушы су құбыры желілерін қайта жаңарту (Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен)
485 153,0
Бюджеттік кредиттер
45 945,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
45 945,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
45 945,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2022 жылғы тамыздағы
№ 7С-30/5-22 шешіміне
3-қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-19/2-21 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
984 972,6
Нысаналы ағымдағы трансферттер
536 594,7
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

4 240,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 084,8
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
19 304,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2 518,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и кандасов
3 970,0
На реализацию проекта "Первое рабочее место"
2 205,0
На реализацию проекта "Контракт поколений"
383,0
На обеспечение льготного проезда
112,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
11 500,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
25 729,0
Единовременная социальная помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1 378,4
На единовременную социальную помощь ветеранам боевых действий на территории других государств к празднованию Дня Победы в Великой Отечественной войне
718,4
На внедрение единой информационной площадки модуля планирования бюджета
750,0
На обеспечение лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами
5 517,0
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
123 854,1
На ремонт объектов культуры
100 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
8 854,1
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
15 000,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 297,0
На увеличение размера подъемного пособия
2 297,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
332 118,8
На ремонт автомобильных дорог
225 000,0
На обеспечение льготного проезда
3 578,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
103 540,8
Целевые трансферты на развитие
448 377,9
Отдел строительства района (города областного значения)
414 833,9
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области
30 937,9
Строительство 60-ти квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау, Ерейментауского района, Акмолинской области
63 000,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Ерейментау Ерейментауского района, Акмолинской области (Позиция 3). Привязка
68 442,0
Строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Ерейментау Ерейментауского района, Акмолинской области (Позиция 4). Привязка
0,0
На развитие объектов сельского хозяйства

4 240,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 084,8
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
19 304,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2 518,0
Қоныс аударушылар мен қандастар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
3 970,0
"Алғашқы жұмыс орны" жобасын іске асыруға
2 205,0
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасын іске асыруға
383,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
112,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
11 500,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
25 729,0
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек
1 378,4
Ұлы отан соғысындағы Жеңіс Күніне орай басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
718,4
Бюджетті жоспарлау модулінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
750,0
Мүгедек адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге
5 517,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
123 854,1
Мәдениет объектілерінің жөндеуге
100 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
8 854,1
Мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
15 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 297,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
2 297,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
332 118,8
Автомобиль жолдарын жөндеуге
225 000,0
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
3 578,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
103 540,8
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
448 377,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
414 833,9
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында бассейіні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
30 937,9
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 60 пәтерлі жалға берілетін коммуналдық тұрғын үй салу
63 000,0
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу (3-позиция). Байлау
68 442,0
Ақмола облысы, Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласында 45 пәтерлі тұрғын үй салу (4-позиция). Байлау
0,0
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға

2 208,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум 45-ти квартирным жилым домам №83 и 83Б и к одному 60-ти квартирному жилому дому № 83А по улице Жантай батыра в городеЕрейментау, Акмолинской области (корректировка)
162 759,1
Строительство инженерно коммуникационной инфраструктуры к двум 45-ти квартирным жилым домам и к одному 60-ти квартирному жилому дому в городе Ерейментау, Акмолинской области (Наружные сети водоснабжения и канализация. Тепловые сети)
37 486,9
Строительство системы водоснабжения села Енбек Ерейментауского района Акмолинской области
50 000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
33 544,0
Увеличение уставного капитала коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Ерейментау Су Арнасы" при акимате Ерейментауского района
33 544,0
Приложение 4 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 25 августа
2022 года № 7С-30/5-22
Приложение 6 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 23 декабря
2021 года № 7С-19/2-21
Целевые трансферты на 2022 год бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов
Наименование
Всего, тысяч тенге
Всего
224 176,0
Целевые текущие трансферты
224 176,0
Аппарат акима района (города областного значения)

2 208,0
Ақмола облысы, Ерейментау қаласы Жантай батыр көшесі бойында екі 45 пәтерлі №№83 және 83Б және бір 60 пәтерлі №83 А тұрғын үйлерге инженерлік- коммуналдық инфрақұрылым салу (түзету)
162 759,1
Ақмола облысы, Ерейментау қаласы Жантай батыр көшесі бойында екі 45 пәтерлі және бір 60 пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік- коммуналдық инфрақұрылым салу(Сумен жабдықтаудың, кәріздің сыртқы желілері. Жылумен жабдықтау)
37 486,9
Ерейментау ауданы Еңбек ауылының сумен жабдықтау жүйесінін құрылысы
50 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33 544,0
Ерейментау ауданы әкімдігінің жанындағы "Ерейментау Су Арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын арттыру
33 544,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2022 жылғы тамыздағы
№ 7С-30/5-22 шешіміне
4-қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-19/2-21 шешіміне
6-қосымша
2022 жылға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
224 176,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
224 176,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты