О признании утратившим силу решения маслихата района Биржан сал от 27 декабря 2021 года № С-12/17 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по району Биржан сал на 2021-2022 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 6 мая 2022 года № С-15/5
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата района Биржан сал от 27 декабря 2021 года № С-12/17 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по району Биржан сал на 2021-2022 годы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата
района Биржан сал
С.Шауенов

Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/17 "Біржан сал ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № С-15/5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "Біржан сал ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/17 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы
мәслихатының хатшысы
С.Шәуенов