О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 27 декабря 2021 года № С-12/2 "О бюджете города Степняка района Биржан сал на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 17 августа 2022 года № С-20/4
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете города Степняка района Биржан сал на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № С-12/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Степняка района Биржан сал на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 912,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 755 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 157,4 тысяч тенге;
2) затраты – 125 513 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 600,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 600,6 тысяч тенге.";

Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/2 "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № С-20/4 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласы бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121 912,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 755 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 157,4 мың теңге;
2) шығындар – 125 513 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 600,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 600,6 мың теңге.";

60478
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
3842
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
3228
На освещение улиц населенных пунктов
6700
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
24446
На обеспечение санитарии населенных пунктов
5357
На текущий ремонт административного здания
2847
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
4499,4
На организацию водоснабжения населенных пунктов
10500,6

60478
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3842
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3228
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
6700
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
24446
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
5357
Әкімшілік ғимаратты ағымдағы жөндеуге
2847
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
4499,4
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
10500,6