О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 27 декабря 2021 года № С-12/6 "О бюджете Бирсуатского сельского округа района Биржан сал на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 17 августа 2022 года № С-20/6
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Бирсуатского сельского округа района Биржан сал на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № С-12/6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бирсуатского сельского округа района Биржан сал на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 017 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 278 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 739 тысяч тенге;
2) затраты – 44 917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 900 тысяч тенге;

Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/6 "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Бірсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 17 тамыздағы № С-20/6 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Бірсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/6 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Бірсуат ауылдық округі бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 017 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 278 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 739 мың теңге;
2) шығындар – 44 917 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 900 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 900 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Биржан сал С.Шауенов
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал
от 17 августа 2022 года
№ С-20/6
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал
от 27 декабря 2021 года

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 900 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының хатшысы С.Шәуенов
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2022 жылғы 17 тамыздағы
№ С-20/6 шешіміне
1-қосымша
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы