О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 27 декабря 2021 года № С-12/9 "О бюджете Енбекшильдерского сельского округа района Биржан сал на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10 июня 2022 года № С-17/10
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Енбекшильдерского сельского округа района Биржан сал на 2022 - 2024 годы" от 27 декабря 2021 года № С-12/9 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Енбекшильдерского сельского округа на 2022 – 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 693 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 268 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 425 тысяч тенге;
2) затраты – 46 819 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 126 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 126 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:

Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/9 "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Еңбекшілдер ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № С-17/10 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Еңбекшілдер ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/9 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Еңбекшілдер ауылдық округі бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 693 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 425 мың теңге;
2) шығындар – 46 819 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 126 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 126 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:

"1-1. Учесть, что в бюджете Енбекшильдерского сельского округа на 2022 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2022 года, в сумме 126 тысяч тенге.";
приложения приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Биржан сал C.Шауенов
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

"1-1. 2022 жылға арналған Еңбекшілдер ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 126 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының хатшысы С.Шәуенов
Біржан сал ауданы
мәслихатының