О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 18/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2022 года № 26/3
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 18/2 следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы 211928,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 74346 тысяч тенге;
неналоговые поступления 46 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10696 тысяч тенге;
поступления трансфертов 126840,1 тысяча тенге;
2) затраты 214465,1 тысяча тенге;";
в пункте 2:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы 14951 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 6447 тысяч тенге;
неналоговые поступления 42 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8462 тысячи тенге;
2) затраты 15649,5 тысяч тенге;";
в пункте 3:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы 55491,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6035 тысяч тенге;
неналоговые поступления 222 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 49234,3 тысячи тенге;
2) затраты 55937,4 тысячи тенге;";
в пункте 4:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы 55155 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9429 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 45726 тысяч тенге;
2) затраты 55974,2 тысячи тенге;";
в пункте 5:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
1) доходы 39435 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8521 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 30914 тысяч тенге;
2) затраты 39795,2 тысячи тенге;";
в пункте 6:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы 17409,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11213 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6196,8 тысяч тенге;
2) затраты 18473,6 тысяч тенге;";
в пункте 7:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы 45288,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5559 тысяч тенге;
неналоговые поступления 104 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;

Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 "2022-2024 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 маусымдағы № 26/3 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 18/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер 211928,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 74346 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 46 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10696 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 126840,1 мың теңге;
2) шығындар 214465,1 мың теңге;";
2 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер 14951мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6447 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 42 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 8462 мың теңге;
2) шығындар 15649,5 мың теңге;";
3 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер 55491,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6035 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 49234,3 мың теңге;
2) шығындар 55937,4 мың теңге;
4 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер 55155 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 45726 мың теңге;
2) шығындар 55974,2 мың теңге;";
5 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер 39435 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8521 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 30914 мың теңге;";
2) шығындар 39795,2 мың теңге;
6 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер 17409,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 11213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 6196,8 мың теңге;
2) шығындар 18473,6 мың теңге;";
7 тармақтың:
1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер 45288,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5559 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

2) затраты 36631,5 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Есильского районного маслихата С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Есильского района
А.Максумхан
10 июня 2022 года
Приложение 1
к решению Есильского
районного маслихата
от 10 июня 2022 года

2) шығындар 36631,5 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының хатшысы С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
А.Мақсұмхан
10 маусым 2022 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 10 маусымдағы