О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 7С-23/2 "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2022-2024 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 2 марта 2022 года № 7С-26/2
В соответствии с статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 7С-23/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 119464,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 61433,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51031,0 тысяч тенге;
2) затраты – 119464,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге.

Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-23/2 "2022-2024 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 наурыздағы № 7С-26/2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1 бабының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-23/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119464,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 61433,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51031,0 мың теңге;
2) шығындар – 119464,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге.

Учесть, что в бюджете города Державинск на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 14556,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 36475,0 тысяч тенге.";
приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2022 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 14556,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 36475,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.