Об отмене решения Жаксынского районного маслихата от 7 декабря 2021 года № 7ВС-16-2 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Жаксынского района"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2022 года № 7ВС-21-1
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Жаксынского районного маслихата от 7 декабря 2021 года № 7ВС-16-2 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Жаксынского района".
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Д.Пшембаева

Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 7ВС-16-2 "Жақсы ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 ақпандағы № 7ВС-21-1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 7ВС-16-2 "Жақсы ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Пшембаева