О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7ВС-19-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2022-2024 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2022 года № 7ВС-26-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 93781,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15154 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 157 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5028 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73442,8 тысяч тенге;
2) затраты – 133348,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-39566,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39566,8 тысяч тенге;
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 60295,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10074 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 772 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49423,3 тысяч тенге;
2) затраты – 97487,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-37192,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37192,1 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 90365,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11395 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78970,3 тысяч тенге;
2) затраты – 168666 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-77276,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77276,2 тысяч тенге;
пункт 4 изложить в новой редакции:

Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7ВС-19-1 "2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 7ВС-26-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Жақсы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93781,8 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер - 15154 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-157 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5028 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73442,8 мың теңге;
2) шығындар – 133348,6 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-39566,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39566,8 мың теңге;
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
2. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60295,3 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер - 10074 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 772 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 26 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49423,3 мың теңге;
2) шығындар – 97487,4,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – (-37192,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 37192,1 мың теңге;
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
3. 2022-2024 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90365,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11395 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 78970,3 мың теңге;
2) шығындар-168666 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-77276,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 77276,2 мың теңге;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

4. Утвердить бюджет села Белагаш на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 33282,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6607 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26675,1 тысяч тенге;
2) затраты – 37728,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-4446,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4446,6 тысяч тенге;
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет села Киевское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21356 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6985 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14306 тысяч тенге;
2) затраты – 22358,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1002,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1002,3 тысяч тенге;
пункт 6 изложить в новой редакции:
6. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48166,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8706 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39460,5 тысяч тенге;
2) затраты – 48795,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-629,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 629,2 тысяч тенге;
пункт 7 изложить в новой редакции:
7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 51339 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4825 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов –46464 тысяч тенге;
2) затраты – 51502,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;

4. 2022-2024 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33282,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26675,1 мың теңге;
2) шығындар-37728,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4446,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4446,6 мың теңге;
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
5. 2022-2024 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21356 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14306 мың теңге;
2) шығындар – 22358,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1002,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1002,3 мың теңге;
6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
6. 2022-2024 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48166,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39460,5 мың теңге;
2) шығындар – 48795,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-629,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 629,2 мың теңге;
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
7. 2022-2024 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51339 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46464 мың теңге;
2) шығындар – 51502,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-163,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163,2 тысяч тенге;
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Утвердить бюджет села Терсакан на 2022-2024 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23045,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1627 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21418,3 тысяч тенге;
2) затраты – 23045,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
пункт 9 изложить в новой редакции:
9. Утвердить бюджет села Чапаевское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16899,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11220,7 тысяч тенге;
2) затраты – 17000,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-100,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100,6 тысяч тенге;
пункт 10 изложить в новой редакции:
10. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 60611 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4221 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 246 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 744 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55400 тысяч тенге;
2) затраты – 61468,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-857,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 857,6 тысяч тенге;
пункт 11 изложить в новой редакции:
11. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28659,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-163,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163,2 мың теңге;
8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
8. 2022-2024 жылдарға арналған Терісаққан ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23045,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1627 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдер – 21418,3 мың теңге;
2) шығындар – 23045,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
9 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
9. 2022-2024 жылдарға арналған Чапай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16899,7 мың теңге;
салықтық түсімдер – 5679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11220,7 мың теңге;
2) шығындар – 17000,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-100,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100,6 мың теңге;
10 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
10. 2022-2024 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60611 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4221 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 246 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 744 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55400 мың теңге;
2) шығындар – 61468,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-857,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-857,6 мың теңге.
11 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
11. 2022-2024 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28659,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

поступления трансфертов – 21542,2 тысяч тенге;
2) затраты – 28929,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-270,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 270,4 тысяч тенге;
пункт 12 изложить в новой редакции:
12. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21206,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4397 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15309,5 тысяч тенге;
2) затраты – 21648,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-442,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442,3 тысяч тенге;
пункт 13 изложить в новой редакции:
13. Утвердить бюджет Тарасовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –39469,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4792 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1980,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32696,8 тысяч тенге;
2) затраты – 39756,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-287,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 287,1 тысяч тенге;
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 40, 43, 45 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.

трансферттердің түсімдері – 21542,2 мың теңге;
2) шығындар – 28929,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-270,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 270,4 мың теңге;
12 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
12. 2022-2024 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21206,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4397 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15309,5 мың теңге;
2) шығындар – 21648,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-442,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442,3 мың теңге;
13 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
13. 2022-2024 жылдарға арналған Тарасов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39469,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1980,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32696,8 мың теңге;
2) шығындар – 39756,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-287,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 287,1 мың теңге;
қосымшалар 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 40, 43, 45 көрсетілген шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын қосымшалар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15 осы шешімге.

292974,5
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
10082
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Дзержинского села Белагаш Жаксынского района
6592
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Сарыарка села Белагаш Жаксынского района
3490
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
19362,5
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Райавтодор в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
10137
Средний ремонт внутрипоселковых улиц с асфальтовым покрытием по ул.Садовая в с.Кийма Жаксынского района
9225,5
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
32312
Наружное освещение улиц села Жаксы Жаксынского района Акмолинской области
28572
Средний ремонт внутрипоселковых дорог - улица Энергетиков села Жаксы Жаксынского района
3740
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
15357
Текущий ремонт водопроводной скважины 32 села Кировское Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
1341
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Целинная села Кировское Кызылсайского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
14016
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
33574
Средний ремон дороги по улице Набережная в селе Подгорное Жаксынского района Акмолинской области
11119
Средний ремонт дороги подъезда к селу Подгорное Жаксынского района
22455
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
24226
Средний ремонт дороги по улице Октябрьская в селе Новокиенка Жаксынского района Акмолинской области
15414
Средний ремонт дороги по улице Переулок Агрономический в селе Новокиенка Жаксынского района Акмолинской области
8812
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
28464,8
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Корчагина села Тарасовка Тарасовского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
18098
Средний ремонт внутрипоселковых дорог ул.30 лет Победы села Тарасовка Тарасовского с/о Жаксынского района
10366,8
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района

292974,5
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
10082
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Дзержинский көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
6592
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Сарыарқа көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
3490
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
19362,5
Жақсы ауданы Жаңа Қима ауылдық округінің Жаңа Қима ауылындағы Райавтодор көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
10137
Жақсы ауданы Қима а. Садовая көшесіндегі асфальтбетонды жабыны бар кентішілік көшелерді орташа жөндеу
9225,5
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
32312
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылының көшелерін сыртқы жарықтандыру
28572
Жақсы ауданы Жақсы ауылының Энергетиктер көшесі-кентішілік жолдарды орташа жөндеу
3740
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
15357
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округінің Киров ауылындағы 32 су құбыры ұңғымасын ағымдағы жөндеу
1341
Ақмола облысы Жақсы ауданы Қызылсай ауылдық округінің Киров ауылының Целинная көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
14016
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
33574
Ақмола облысы Жақсы ауданының Подгорное ауылындағы Набережная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
11119
Жақсы ауданының Подгорное ауылына кіреберіс жолын орташа жөндеу
22455
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
24226
Ақмола облысы Жақсы ауданының Новокиенка ауылындағы Октябрьская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
15414
Ақмола облысы Жақсы ауданы Новокиенка ауылындағы Агрономия тұйық көшесіндегі жолды орташа жөндеу
8812
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
28464,8
Ақмола облысы Жақсы ауданы Тарасовка ауылдық округінің Тарасовка ауылының Корчагин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
18098
Жақсы ауданы Тарас а.о Тарас ауылының 30 лет Победы көшесінің кентішілік жолдарын орташа жөндеу
10366,8
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты

59314
Средний ремонт дороги по улице Доргольца села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
37255
Средний ремонт дороги по улице Шоссейная села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
22059
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
28257
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог по улице Набережная в селе Беловодское Жаксынского района АЕБ
8894
Текущий ремонт внутрипоселковых дорог по улице Набережная в селе Перекатное Жаксынского района АЕБ
19363
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
42025,2
Средний ремонт дороги по улице Брали Нуртазина в селе Ишимское Жаксынского района
42025,2
Приложение 15
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 18 апреля 2022 года
№ 7ВС-26-1
Приложение 45
к решению Жаксынского
районного маслихата
от 24 декабря 2021 года
№ 7C-19-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2022 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч
тенге
1
2
Всего
67712,5
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
14303,8
на содержание аппарата акима: на укрепление материально технической базы
548,6
услуги по вывозу и уборке снега
7000
на установку ограждении для мусорных контейнеров
970,3
услуги по установке и доставке дизельного генератора 9-6,5 кВт марки для котельной в с.Жаксы
397,6
на укрепление материально технической базы для специалистов военного учетного стола
1194,1
на обеспечение интернет связи для специалистов военного учетного стола
466,3
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
2428
услуги по вывозу и сбору мусора (ТБО)
1298,9
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
16904,3
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1118,7
на текущий ремонт помещений открытие сервисного акимата
4063,5
на проведение технической инвентаризации и технического обследования на нежилые объекты (насосной станции, башня, 2 резервуара, 2 скважины)
129,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
5639
замена котла, насоса и трубы в котельной административного здания
5561,9
на техническое обследование и ремонт водонапорной башни в селе Жанакийма
392
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
2965,3
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
768,4
на оплату труда внештатных работников
812,4
приобретение строительных материалов и двери для здания акимата
1024,5
приобретение запасных частей для служебного автотранспорта
360
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района

59314
Ақмола облысы Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Даргольц көшесіндегі жолды орташа жөндеу
37255
Ақмола облысы Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округінің Запорожье ауылының Шоссейная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
22059
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
28257
Жақсы ауданының Беловодское ауылындағы Набережная көшесіндегі кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеу
8894
Жақсы ауданының Перекатное ауылының Набережная көшесіндегі кентішілік жолдарды ағымдағы жөндеу
19363
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
42025,2
Жақсы ауданы Ешім Бірәлі Нұртазин көшесінің жолдарын орташа жөндеу
42025,2
Жақсы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 сәуірдегі
№ 7ВС-26-1 шешіміне
15 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С-19-1 шешіміне
45 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
67712,5
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
14303,8
әкім аппаратын ұстауға: материалдық техникалық базаны нығайтуға
548,6
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
7000
қоқыс контейнерлеріне арналған қоршауларды орнатуға
970,3
Жақсы ауылындағы қазандыққа арналған маркалы 9-6,5 кВт дизель генераторын орнату және жеткізу бойынша қызметтер
397,6
әскери есеп үстелінің мамандары үшін материалдық техникалық базаны нығайтуға
1194,1
әскери есеп үстелінің мамандары үшін интернет байланысын қамтамасыз етуге
466,3
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2428
қоқысты шығару және жинау жөніндегі қызметтер (ҚТҚ)
1298,9
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
16904,3
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1118,7
сервистік әкімдіктің ашылуы
4063,5
тұрғын емес объектілерге техникалық түгендеу және техникалық тексеру жүргізуге (сорғы станциясы, мұнара, 2 резервуар, 2 ұңғыма)
129,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
5639
әкімшілік ғимараттың қазандығындағы қазандықты, сорғыны және құбырды ауыстыру
5561,9
Жаңа Қима ауылында су айдау мұнарасын техникалық тексеруге және жөндеуге
392
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
2965,3
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
768,4
штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге
812,4
әкімдік ғимараты үшін құрылыс материалдары мен есіктер сатып алу
1024,5
Қызметтік автокөлік үшін қосалқы бөлшектер сатып алу
360
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты

2392,1
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1965
услуги по техническому обслуживанию видеокамер
427,1
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
10811
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1142,1
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Кайракты
2148,4
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3913
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Перекатное
2346,7
на изготовление ограждений для детской плащадки в селе Кайракты, с.Перекатное
1260,8
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
4463,2
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
104
услуги по установке видеонаблюдения в улице Баубек батыра в селе Ишимское
1184,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3175
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
2527,5
услуги по вывозу и уборке снега
245,5
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
2282
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
1637,8
для приобретения запасных частей служебного автотранспорта
37,9
услуги по ремонту служебного автотранспорта
120,7
услуги по вывозу и уборке снега
500
на установку видеокамер в селе Тарасовка
979,2
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
7044,3
на оформление документов на недвижимость
800
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3035
на оплату труда внештатных работников
2135
на услуги по вывозу и сбору неоспасных отходов
1074,3
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
1065
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1065
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
1722,5
на изготовление и выдачу документов на земельный участок для ГУ "Аппарат акима села Новокинека" улица Октябрьская 44 кв.2
130
для демонтажа не функционирующих 42 колодцев водопроводной системы в селе Новокиенка
1592,5
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
1340
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1340
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
535,7
на оформление земельного участка под строительство уличного освещения в с.Чапаевское
535,7

2392,1
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1965
бейнекамераларға техникалық қызмет көрсету бойынша қызметтер
427,1
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
10811
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1142,1
Қайрақты а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
2148,4
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3913
Перекатное а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
2346,7
Перекатное а., Қайрақты ауылында балалар алаңы үшін қоршаулар жасауға
1260,8
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
4463,2
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
104
Ешім ауылы Баубек батыр көшесіне бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1184,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3175
Жақсы ауданының Калиин ауылдық округі әкімінің аппараты
2527,5
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
245,5
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2282
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
1637,8
қызметтік автокөліктің қосалқы бөлшектерін сатып алу үшін
37,9
қызметтік автокөлікті жөндеу бойынша қызметтер
120,7
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
500
Тарасовка ауылында бейнекамералар орнатуға
979,2
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
7044,3
жылжымайтын мүлікке құжаттарды ресімдеуге
800
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3035
штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге
2135
қауіпті емес қалдықтарды шығару және жинау жөніндегі қызметтерге
1074,3
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
1065
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1065
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
1722,5
"Новокинека ауылы әкімінің аппараты" ММ үшін жер учаскесіне құжаттарды дайындауға және беруге Октябрьская көшесі 44, 2 пәтер
130
Новокиенка ауылында жұмыс істемейтін 42 су құбыры жүйесінің құдықтарын демонтаждау үшін
1592,5
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
1340
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1340
Жақсы ауданының Чапаев ауылы әкімінің аппараты
535,7
Чапаев а. көше жарығын салуға жер учаскесін ресімдеуге
535,7