О внесении изменения в решение Жаксынского районного маслихата от 5 марта 2022 года № 7ВС-23-2 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Жаксынского района"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2022 года № 7ВС-32-3
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Жаксынского района" от 5 марта 2022 года № 7ВС-23-2 следующее изменение:
в пункте 3 главы 1 Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Жаксынского района, утвержденный указанным решением, строку "1) до 2 тысяч населения 4-5 членов собрания;" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Д.Пшембаева

"Жақсы ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 наурыздағы № 7ВС-23-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 шілдедегі № 7ВС-32-3 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Жақсы ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 наурыздағы № 7ВС-23-2 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Жақсы ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысы регламентінің 1-тарауының 3-тармағындағы "1) 2 мың халыққа дейін – жиналыстың 4-5 мүшесі;" деген жол алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Пшембаева