О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 7ВС-19-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2022-2024 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2022 года № 7ВС-41-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О Бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 7ВС-19-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 177371,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23408,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 896 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4823,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148244,2 тысяч тенге;
2) затраты – 216938,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-39566,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39566,8 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 74077,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10033 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 тысяч тенге;
поступления трансфертов –63205,1 тысяч тенге;
2) затраты – 111269,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-37192,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37192,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 96131,5тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2974 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83048,5 тысяч тенге;
2) затраты – 174432,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-78300,7) тысяч тенге;

Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7ВС-19-1 "2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 қарашадағы № 7ВС-41-1 шешіміы
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының 2022-2024 жылдарға арналған ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7ВС-19-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жақсы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177371,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23408,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 896 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4823,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148244,2 мың теңге;
2) шығындар – 216938,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-39566,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39566,8 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74077,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10033 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 39 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63205,1 мың теңге;
2) шығындар – 111269,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-37192,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 37192,1 мың теңге".";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96131,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2974 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 83048,5 мың теңге;
2) шығындар-174432,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-78300,7) мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78300,7 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Белагаш на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40110,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6596,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33514 тысяч тенге;
2) затраты – 44557,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-4446,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4446,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Киевское на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27154,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6940 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20214,9 тысяч тенге;
2) затраты – 28157,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1002,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1002,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55918,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2941,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 68,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов –52908,2 тысяч тенге;
2) затраты – 56081,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-163,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Терсакан на 2022-2024 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27318,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3148 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78300,7 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40110,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6596,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33514 мың теңге;
2) шығындар - 44557,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4446,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4446,6 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27154,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20214,9 мың теңге;
2) шығындар – 28157,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1002,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1002,3 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55918,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2941,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 68,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 52908,2 мың теңге;
2) шығындар – 56081,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-163,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 163,2 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2022-2024 жылдарға арналған Терісаққан ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27318,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3148 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

поступления трансфертов – 24170,8 тысяч тенге;
2) затраты – 27318,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (0) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63587,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4408,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58918,4 тысяч тенге;
2) затраты – 64445,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (857,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 857,6 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 94118,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4165,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3275,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86676,9 тысяч тенге;
2) затраты – 94388,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-270,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 270,4 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28737,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3626 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 98 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25013,1 тысяч тенге;
2) затраты – 29179,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-442,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442,3 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

трансферттердің түсімдер – 24170,8 мың теңге;
2) шығындар – 27318,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022-2024 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63587,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4408,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58918,4 мың теңге;
2) шығындар – 64445,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-857,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 857,6 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
11. 2022-2024 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94118,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4165,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3275,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 86676,9 мың теңге;
2) шығындар – 94338,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-270,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 270,4 мың теңге.";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2022-2024 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28737,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3626 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 98 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25013,1 мың теңге;
2) шығындар – 29179,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-442,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442,3 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4874,9
услуги по вывозу и сбору мусора (ТБО)
1298,9
для выполнения работ по вывозу стихийных свалок села Жаксы
2053,3
услуги по изготовлению баннеров для села Жаксы
600
услуги по установке системе видеонаблюдения в селе Жаксы
3540,4
услуги по техническому обслуживанию системы видеонаблюдения в течении года в селе Жаксы
770
услуги по изготовлению контейнеров сбора ТБО для благоустройства
300
приобретение лавочек со спинкой и урны для села
818
приобретение хозяйственного инвентаря для благоустройства села
1829
приобретение запасных частей на ремонт служебного автотранспорта
316,8
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
4437,4
средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Советская в с. Жаксы Жаксынского района
22660,8
средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Аубакирова в с. Жаксы Жаксынского района
8458,7
работы по устройству детских площадок, стелы
20200
Изготовление ледовых скульптур для благоустройства с. Жаксы
6000,0
Установка светодиодных консоли в количестве 18 шт. по ул. Тауелсиздик в с. Жаксы
1800,0
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
28479,9
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1118,7
на текущий ремонт помещений открытие сервисного акимата
4063,5
на проведение технической инвентаризации и технического обследования на нежилые объекты (насосной станции, башня, 2 резервуара, 2 скважины)
129,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
8028,2
замена котла, насоса и трубы в котельной административного здания
5561,9
на техническое обследование и ремонт водонапорной башни в селе Жанакийма
392
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1231,4
на корректировку сметы уличное освещение сел Жана-Кийма, Кийма
5000
на вывоз ТБО
2000
на приобретение баннера, вывески для сервисного акимата
200
на приобретение в сервисный акимат мебель
755
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
7043,5
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3155,0
на оплату труда внештатных работников
812,4
приобретение строительных материалов и двери для здания акимата
1024,5
приобретение запасных частей для служебного автотранспорта
360
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1691,6
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
8182
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3611,4
услуги по техническому обслуживанию видеокамер

4874,9
қоқысты шығару және жинау жөніндегі қызметтер (ҚТҚ)
1298,9
Жақсы ауылының сұрапыл қоқыс үйінділерін шығару бойынша жұмыстарды орындау үшін
2053,3
Жақсы ауылына арналған баннерлер дайындау бойынша қызметтер
600
Жақсы ауылында бейнебақылау жүйелерін орнату жөніндегі қызметтер
3540,4
Жақсы ауылында жыл бойы бейнебақылау жүйесіне техникалық қызмет көрсету бойынша қызметтер
770
абаттандыру үшін ҚТҚ жинау контейнерлерін дайындау жөніндегі қызметтер
300
ауылға арналған арқасы бар сәкілер мен урналар сатып алу
818
ауылды көріктендіру үшін шаруашылық мүкәммалын сатып алу
1829
қызметтік автокөлікті жөндеуге қосалқы бөлшектер сатып алу
316,8
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
4437,4
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Советская көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22660,8
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Әубәкіров көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8458,7
балалар алаңдарын, стелаларды орнату бойынша жұмыстар
20200
Жақсы ауылын абаттандыру үшін мұз мүсіндерін жасау
6000,0
Жақсы ауылындағы Тәуелсіздік көшесі бойынша 18 дана көлемінде жарықдиодты консоль орнату
1800,0
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
28479,9
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1118,7
сервистік әкімдіктің ашылу бөлмесіне ағымдағы жөндеу
4063,5
тұрғын емес объектілерге техникалық түгендеу және техникалық тексеру жүргізуге (сорғы станциясы, мұнара, 2 резервуар, 2 ұңғыма)
129,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
8028,2
әкімшілік ғимараттың қазандығындағы қазандықты, сорғыны және құбырды ауыстыру
5561,9
Жаңа Қима ауылында су айдау мұнарасын техникалық тексеруге және жөндеуге
392
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1231,4
Жаңа Қима, Қима ауылдарын көше жарықтандыру сметасын түзетуге
5000
ҚТҚ шығару
2000
сервистік әкімдік үшін баннер, маңдайшалар сатып алуға
200
сервистік әкімдікке жиһаз сатып алуға
755
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
7043,5
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3155,0
штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге
812,4
әкімдік ғимараты үшін құрылыс материалдары мен есіктер сатып алу
1024,5
қызметтік автокөлік үшін қосалқы бөлшектер сатып алу
360
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1691,6
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
8182
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3611,4
бейнекамераларға техникалық қызмет көрсету бойынша қызметтер

427,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
3030,7
на переподготовку государственных служащих, для регистрации двух земельных участков, на оформление технического паспорта на объект водоснабжения, оплата командировочных расходов по переподготовке государственных служащих
722,8
по составлению землеустроительных проектов, установлению (вынос) границ в натуру земельных участков и изготовлению индикационных документов по оформлению зем. участка мини футбольного поля 0,6000 га. По оформлению земельного участка линии электропередач 55 к.м.
390
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
16826,4
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1142,1
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Кайракты
2148,4
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
6680,4
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Перекатное
1104,0
на изготовление ограждений для детской плащадки в селе Кайракты, с.Перекатное
1260,8
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
588,8
на средний ремонт водопропускного сооружения по ул.Парковая в селе Кайракты
1242,7
На повышение курсов переподготовки главного специалиста
207
На оплату командировочных расходы
452,2
Вывоз стихийных свалок в Беловодском сельском оруге
2000
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
12113,9
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
104
услуги по установке видеонаблюдения в улице Баубек батыра в селе Ишимское
1184,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
5217,7
устройство детской площадки в селе Монастырка Ишимского с/округа
1970
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
3031,8
на текущий ремонт моста между селами Ишимское, Казахстан
400
На оплату по переподготовке акима сельского округа
206,2
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
12231,1
услуги по вывозу и уборке снега
245,5
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
5914,6
устройство детской площадки в селе Моховое Калининского с/округа
2500
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
571
На уборку и вывоза мусора
3000
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
5215,7
для приобретения запасных частей служебного автотранспорта
37,9
услуги по ремонту служебного автотранспорта
120,7
услуги по вывозу и уборке снега

427,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
3030,7
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлауға, екі жер учаскесін тіркеу үшін, сумен жабдықтау объектісінің техникалық паспортын ресімдеуге, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау бойынша іссапар шығыстарын төлеуге
722,8
жерге орналастыру жобаларын жасау, жер учаскелерінің табиғатына шекараларды белгілеу (шығару) және 0,6000 га. шағын футбол алаңының жер учаскесін ресімдеу бойынша индификациялық құжаттарды дайындау бойынша, 55 к. м. электр беру желісінің жер учаскесін ресімдеу бойынша
390
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
16826,4
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1142,1
Қайрақты а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
2148,4
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
6680,4
Перекатное а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
1104,0
Перекатное а., Қайрақты ауылында балалар алаңы үшін қоршаулар жасауға
1260,8
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
588,8
Қайрақты ауылы Парковая көшесіндегі су өткізу құрылысын жөндеуге
1242,7
бас маманды қайта даярлау курстарын арттыруға
207
Іссапар шығыстарын төлеуге
452,2
Беловод ауылдық оругындағы стихиялық полигондарды шығару
2000
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
12113,9
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
104
Ешім ауылы Баубек батыр көшесіне бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1184,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
5217,7
Ешім ауылдық округінің Монастырка ауылында балалар алаңын орнату
1970
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
3031,8
Ешім мен Қазақстан ауылдары арасындағы көпірді ағымдағы жөндеуге
400
ауылдық округ әкімінің қайта даярлау ақысын төлеуге
206,2
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
12231,1
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
245,5
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
5914,6
Калинин ауылдық округінің Моховое ауылында балалар алаңын орнату
2500
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
571
Қоқысты жинауға және шығаруға
3000
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
5215,7
қызметтік автокөліктің қосалқы бөлшектерін сатып алу үшін
37,9
қызметтік автокөлікті жөндеу бойынша қызметтер
120,7
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер

500
на установку видеокамер в селе Тарасовка
979,2
устройство детской игровой площадки в селе Казахское Тарасовского с/округа
1182,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
180,0
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1678,1
на установку (вынос) границ в натуру земельных участков и изготовление идентификационных документов по оформлению земельных участков машдвора 0,080 га в с.Тарасовка
310
Обучение и сертификация по проектному менеджменту;
83,7
На оплату командировочных расходов
144
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
8722,5
на оформление документов на недвижимость
800
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
4219,2
на оплату труда внештатных работников
2135
на услуги по вывозу и сбору неопасных отходов
1074,3
на изготовление сметной документации-, на изготовление идентификационных документов по оформлению земельных участков
410
на изготовление баннеров
84
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
6973,9
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3077,6
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1118,6
на установку видеокамер, на текущий ремонт уличного освещения ул.Мира в с.Киевское
2014
На переподготовку государственного служащего (3-х недельные курсы акима села)
206,2
На оплату командировочных расходы
557,5
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
6683,4
на изготовление и выдачу документов на земельный участок для ГУ "Аппарат акима села Новокинека" улица Октябрьская 44 кв.2
130
для демонтажа не функционирующих 42 колодцев водопроводной системы в селе Новокиенка
1592,5
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1979
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1658
на выполнение работ по составлению землеустроительных проектов, установлению (вынос) границв натуру земельных участков и изготовлению индентификационных документов по оформлению земельного участка (водонапорная башня), насосная станция 2-го подъема (здание кирпичной кладки), на проведение технической инвентаризации и технического обследования на жилой дом с.Новокиенка ул.Октябрьская д 44 кв.2
263,9
На вывоз мусора в с. Новокиенка
1060
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
7870,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
4636,8
на переподготовку и повышение квалификации государственных служащих
206,6
командировочные расходы в связи с обучением акима села
447,2
на изготовление земельно-кадастрового плана на земельный участок в черте населенного пункта, установление (вынос) границ в натуру земельных участков по установлению линии электропередач для освещения

500
Тарасов ауылында бейнекамералар орнатуға
979,2
Тарасов ауылдық округінің Казахское ауылында балалар ойын алаңын салу
1182,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
180,0
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1678,1
Тарасов а. 0,080 га Машдвор жер учаскелерін ресімдеу бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындауға және жер учаскелерінің нақтылы шекарасын орнатуға (шығаруға )
310
Жобалық менеджмент бойынша оқыту және сертификаттау
83,7
іссапар шығыстарын төлеуге
144
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
8722,5
жылжымайтын мүлікке құжаттарды ресімдеуге
800
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
4219,2
штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге
2135
қауіпті емес қалдықтарды шығару және жинау жөніндегі қызметтерге
1074,3
сметалық құжаттаманы дайындауға, жер учаскелерін ресімдеу бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындауға
410
баннерлер дайындауға
84
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
6973,9
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3077,6
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1118,6
Киев а. Мир көшесін жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге, бейнебақылау камералар орнатуға
2014
Мемлекеттік қызметшіні қайта даярлауға (ауыл әкімінің 3 апталық курсы)
206,2
іссапар шығыстарын төлеуге
557,5
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
6683,4
"Новокинека ауылы әкімінің аппараты" ММ үшін жер учаскесіне құжаттарды дайындауға және беруге Октябрьская көшесі 44, 2 пәтер
130
Новокиенка ауылында жұмыс істемейтін 42 су құбыры жүйесінің құдықтарын демонтаждау үшін
1592,5
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1979
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1658
жерге орналастыру жобаларын жасау, жер учаскелерінің заттай шекараларын белгілеу (шығару) және жер учаскесін ресімдеу бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындау (су тегеурінді мұнара), 2-көтермелі сорғы станциясы (кірпіш қалау ғимараты), Новокиенка ауылы, Октябрьская көшесі, 44 үй, 2 пәтер тұрғын үйіне техникалық түгендеу және техникалық тексеру жүргізу бойынша жұмыстарды орындауға
263,9
Новокиенка ауылында қоқыс шығару
1060
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
7870,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
4636,8
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
206,6
ауыл әкімінің оқуына байланысты іссапар шығыстары
447,2
елді мекен шегінде жер учаскесіне жер-кадастр жоспарын дайындауға, жарықтандыру үшін электр беру желісін орнату бойынша жер учаскелерінің нақтылы шекарасын белгілеуге (шығаруға)

530
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1321
на изготовление сметной документации на улицы Мира, Школьная, Советская, Набережная, въезд в село Подгорное
150
На оплату по переподготовке государственного служащего
206,1
На оплату командировочных расходы
122,5
На оплату электроэнергии уличного освещения
530
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
5457,3
на оформление земельного участка под строительство уличного освещения в с.Чапаевское
535,7
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1512,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1909,5
На вывоз мусора
1500
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
9571,2
приобретение мусорных контейнеров
356,6
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
2915,5
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
970,6
на изготовление, доставку, монтаж конструкции для десткй площадки в с.Баягиз
2028,5
На приобретение запасных частей зимней резины для служебной автомашины
300
На вывоз ТБО с территории Кызылсайского сельского округа
3000

530
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1321
Мира, Школьная, Советская, Набережная көшелеріне, Подгорное ауылына кіре беріске сметалық құжаттаманы дайындауға
150
Мемлекеттік қызметшілердің қайта даярлау ақысын төлеуге
206,1
іссапар шығыстарын төлеуге
122,5
Көше жарығының электр энергиясын төлеу
530
Жақсы ауданының Чапаев ауылы әкімінің аппараты
5457,3
Чапаев а. көше жарығын салуға жер учаскесін ресімдеуге
535,7
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1512,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1909,5
қоқыс шығаруға
1500
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
9571,2
қоқыс контейнерлерін сатып алу
356,6
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2915,5
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
970,6
Баягиз ауылындағы балалар алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге, монтаждауға
2028,5
Қызметтік автомашина үшін қысқы резеңкенің қосалқы бөлшектерін сатып алуға
300
Қызылсай ауылдық округінің аумағынан ҚТҚ шығару
3000