О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2023-2025 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2022 года № 7ВС-45-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Белагаш на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 92052,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7570 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84282,2 тысяч тенге;
2) затраты – 92541,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-489) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 489 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-14-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50704,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5256,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 196,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45251 тысяч тенге;
2) затраты – 55845,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-5141,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5141,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-14-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет села Жаксы на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 194759,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29425,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3200,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 159333,7 тысяч тенге;
2) затраты – 207428,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7ВС-45-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92052,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7570 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 84282,2 мың теңге;
2) шығындар – 92541,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-489) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 489 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-14-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50704,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5256,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 196,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45251 мың теңге;
2) шығындар – 55845,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-5141,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5141,8 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-14-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 190460,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29425,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3200,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 155034,7 мың теңге;
2) шығындар – 203129,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;

13. Утвердить бюджет села Терсакан на 2023-2025 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 46537,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2020,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44517,4 тысяч тенге;
2) затраты – 48017,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1480,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1480,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-14-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Утвердить бюджет села Чапаевское на 2023-2025 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 46123,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7112,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37211,5 тысяч тенге;
2) затраты – 46380,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-256,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 256,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16.11.2023 № 8С-14-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
15. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2023 год, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов, в сумме 345652 тысяч тенге, в том числе:
аппарату акима села Белагаш 23470 тысяч тенге;
Беловодскому сельскому округу 24638 тысяч тенге;
аппарату акима села Жаксы 42084 тысяч тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 40691тысяч тенге;
Запорожскому сельскому округу 27852 тысяч тенге;
Ишимскому сельскому округу 25499 тысяч тенге;
Калининскому сельскому округу 20767 тысяч тенге;
аппарату акима села Киевское 21079 тысяч тенге;
Кызылсайскому сельскому округу 20003 тысяч тенге;
аппарату акима села Новокиенка 23745 тысяч тенге;
аппарату акима села Подгорное 17702 тысяч тенге;
Тарасовскому сельскому округу 19573 тысяч тенге;
аппарату акима села Терсакан 20860 тысяч тенге;
аппарату акима села Чапаевское 17689 тысяч тенге.

13. 2023-2025 жылдарға арналған Терісаққан ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46537,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2020,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44517,4 мың теңге;
2) шығындар – 48017,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1480,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1480,1 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-14-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2023-2025 жылдарға арналған Чапай ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46123,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7112,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37211,5 мың теңге;
2) шығындар – 46380,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-256,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 256,6 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8С-14-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтерге аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 345652 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Белағаш ауылы әкімінің аппаратына 23470 мың теңге;
Беловод ауылдық округіне 24638 мың теңге;
Жақсы ауылы әкімінің аппаратына 42084 мың теңге;
Жаңа Қийма ауылдық округіне 40691 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 27852 мың теңге;
Ешім ауылдық округіне 25499 мың теңге;
Калинин ауылдық округіне 20767 мың теңге;
Киев ауылы әкімінің аппаратына 21079 мың теңге;
Қызылсай ауылдық округіне 20003 мың теңге;
Новокиенка ауылы әкімінің аппаратына 23745 мың теңге;
Подгорное ауылы әкімінің аппаратына 17702 мың теңге;
Тарасов ауылдық округіне 19573 мың теңге;
Терісаққан ауылы әкімінің аппаратына 20860 мың теңге;
Чапай ауылы әкімінің аппаратына 17689 мың теңге.

Сноска. Приложение 43 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № 8С-16-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
672252,7
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
43941,3
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Октябрьская в селе Белагаш Жаксынского района
13612
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Береке в селе Белагаш
30329,3
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
19040
Средний ремонт улицы Ленина села Беловодское Жаксынского района
19040
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
32336,4
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в с. Жаксы Жаксынского района Акмолинской области - переулки с улицы Мира на улицу Сейфуллина и на улицу Абая (с пересечением с улицей Горького)
14560
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в с. Жаксы Жаксынского района Акмолинской области - улица Майлина
17776,4
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
106822,5
Средний ремонт внутрипоселковых дорог въезд в село Жана-Кийма Жаксынского района
39174,5
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по ул. Кирова в селе Жана-Кийма Жаксынского района
28000
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по ул. К.Маркса в селе Жана-Кийма Жаксынского района
20160
Средний ремонт дороги по улице Хлебная села Жанакийма Жаксынского района
19488
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
37520
Средний ремонт дороги по улице Мира села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района
19040
Средний ремонт дороги по улице Парковая села Лозовое Запорожского сельского округа Жаксынского района
18480
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
211162,7
Текущий ремонт стадиона в селе Ишимское
50000
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Ишимское по улице Абая Жаксынского района
120335,5
Средний ремонт дороги по улице Брали Нуртазина в селе Ишимское Жаксынского района
40827,2
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
25998,8
Средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Сейфуллина в селе Моховое Жаксынского района
25998,8
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
19261,4
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Целинная в селе Киевское Жаксынского района
19261,4
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
20160
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по ул. Кирова села Кировское Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
20160
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
28563
Средний ремонт дороги ул. Октябрьская в селе Новокиенка Жаксынского района
28563
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
63024,2
Средний ремонт дороги - подъезд к селу Подгорное Жаксынского района
63024,2
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
28467,9
Средний ремонт внутрипоселковых дорог по ул. Зеленая,Молодежная, Комсомольская, села Тарасовка Тарасовского сельского округа Жаксынского района
28467,9
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
18592
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Майкотова в селе Терсакан Жаксынского района (участок 1)
18592
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
17362,5
Средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Орталык в селе Чапаевское Жаксынского района
17362,5
Приложение 44 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 23 декабря
2022 года № 7ВС-45-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2023 год

Ескерту. 43-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 8С-16-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
672252,7
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
43941,3
Жақсы ауданы Белағаш ауылының Октябрьская көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
13612
Белағаш ауылындағы Береке көшесіндегі асфальт төселген кентішілік жолдарды орташа жөндеу
30329,3
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
19040
Жақсы ауданы Беловод ауылының Ленина көшесін орташа жөндеу
19040
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
32336,4
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу - Мира көшесінен Сейфуллина көшесіне және Абай көшесіне дейінгі жолақ (Горький көшесімен қиылысуы)
14560
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы а. Майлин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
17776,4
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
106822,5
Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылына кіретін кентішілік жолдарды орташа жөндеу
39174,5
Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылының Киров көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
28000
Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылының К.Маркс көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
20160
Жақсы ауданы Жаңа Қийма ауылы Хлебный көшесі бойынша жолын орташа жөндеу
19488
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
37520
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі Запорожье ауылының Мира көшесіндегі жолды орташа жөндеу
19040
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі Лозовое ауылының Парковая көшесіндегі жолды орташа жөндеу
18480
Жақсы ауданы Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
211162,7
Ешім ауылындағы стадионды ағымдағы жөндеу
50000
Жақсы ауданы Ешім ауылының Абай көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
120335,5
Жақсы ауданы Ешім ауылындағы Нұртазин көшесіндегі жолға орташа жөндеу жұмыстары жүргізілді
40827,2
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
25998,8
Жақсы ауданы Моховое ауылының Сейфуллин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
25998,8
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
19261,4
Жақсы ауданы Киев ауылының Целинная көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
19261,4
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
20160
Жақсы ауданы Қызылсай ауылдық округі Киров ауылының Киров көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
20160
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
28563
Жақсы ауданы Новокиенка ауылының Октябрьская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
28563
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
63024,2
Жақсы ауданы Подгорное ауылына кіреберіс жолды орташа жөндеу
63024,2
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
28467,9
Жақсы ауданы Тарасов ауылдық округі Тарасов ауылының Зеленая, Молодежная, Комсомольская көшелеріндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
28467,9
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
18592
Жақсы ауданы Терісаққан ауылының Майкотов көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу (1 учаске)
18592
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
17362,5
Жақсы ауданы Чапай ауылының Орталық көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
17362,5
Жақсы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7ВС-45-1 шешіміне
44 қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 44 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2023 № 8С-16-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
141809,3
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
16190,2
Текущий ремонт по ул.Береке в с.Белагаш
10550,7
Приобретения государственной символики
37,2
Землеустроительные и земельно-кадастровые работы
257,8
Оплата электороэнергии по уличному освещению
650,2
На заработную плату
3401
Оплата коммунальных услуг
900
Командировки и служебные разъезды внутри страны
120
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
77067,3
Приобретение ЖБИ Плиты перекрытия и люков полимерно-песчаных
1705
Услуги по укладке искусственного газона на детской игровой площадке на южной стороне села Жаксы
3795
Услуги по укладке искусственного газона на детской игровой площадке на в микрорайоне Болашак
4950
Услуги по укладке искусственного газона и установке металлического ограждения на детской игровой площадке на ул. Гагарина
5090
Услуги по укладке искусственного газона на детской игровой площадке в районе центральной площади села Жаксы
4290
Текущий ремонт уличного освещения в селе Жаксы с установкой 42 светильников
4938
Установка ледяного городка в селе Жаксы
3695
Услуги по вывозу и уборке снега
7000
На повышение заработной платы (в связи с повышением по блокам Куанышпаева М., Жилкеновой И.)
181,1
На электроэнергию для водоносной станции первого подъема №1 в селе Белагаш
5008,8
На электроэнергию для водоносной станции первого подъема №2 в селе Жаксы
2053,5
На заработную плату кочегарам за совмещение ставки охраника
658,2
Ямочный ремонт
10000
Благоустройство территории- установка МАФ- фигуры льва
18902,7
Ремонт заборов в парке (кронирование деревьев)
4800
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
5709,8
На оплату за электроэнергию по водопроводу
1210,8
На оплату за уличное освещение по ул. Баубек Батыра, улица Б.Нуртазина
2668
На строительство уличного освещения в с.Ишимское ул. Тауелсіздік, ул. Абая на проетные изыскательные работы
1831
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
8307,3
На услуги по изготовлению земельных участков 12 улиц
2193,7
На текущий ремонт здания насосной станции и прилегающей к ней территории в с.Кировское
3612
На вывоз мусора (ТБО)
2001,6
Разработка технической документации с прохождением экспертизы на "Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кировское (ул. Достык ул. Сейфулина)
289
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
4818,5
Выплаты бонусов сотрудникам за 2021 год
1375
Выплаты налоговых вычетов, социального обеспечения и медицинского страхования

Ескерту. 44-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 8С-16-1 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
141809,3
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
16190,2
Белағаш ауылындағы Береке көшесіндегі ағымдағы жөндеу
10550,7
Мемлекеттік рәміздерді сатып алу үшін
37,2
Жерге орналастыру және жер-кадастрлық жұмыстарға
257,8
Көше жарығы бойынша электр энергиясын төлеу
650,2
Жалақыға
3401
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
900
Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
120
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
77067,3
Еден плитасы мен полимерлі-құмды люктерді сатып алуға
1705
Жақсы ауылының оңтүстік жағындағы балалар ойын алаңында жасанды көгал төсеу қызметтеріне
3795
Болашақ шағынауданындағы балалар ойын алаңында жасанды көгал төсеу жөніндегі қызметтерге
4950
Гагарин көшесіндегі балалар ойын алаңына жасанды көгал төсеу және металл қоршау орнату жөніндегі қызметтер
5090
Жақсы ауылының орталық алаңы ауданындағы балалар ойын алаңында жасанды көгал төсеу жөніндегі қызметтер
4290
Жақсы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге 42 шам орнатыла отырып
4938
Жақсы ауылында мұз қалашығын орнату
3695
Қар шығару және жинау қызметтері
7000
Жалақыны көтеруге (блоктар бойынша М. Қуанышпаевтың, и. Жилкенованың өсуіне байланысты)
181.1
Белағаш ауылындағы №1 бірінші көтергіш Сулы Станция үшін электр энергиясына
5008,8
Жақсы ауылындағы №2 бірінші көтергіш Сулы Станция үшін электр энергиясына
2053,5
Күзетші ставкасын біріктіргені үшін кочегарлардың жалақысына
658,2
Жолдарды шұңқырлы жөндеу
10000
Аумақты абаттандыру-МАФ – арыстан фигурасын орнату
18902,7
Саябақтағы қоршауларды жөндеу (ағаштарды тәждеу)
4800
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
5709,8
Су құбыры бойынша электр энергиясы үшін ақы төлеуге
1210,8
Баубек батыр көшесі, Б. Нұртазин көшесі бойынша көшені жарықтандыру үшін ақы төлеуге
2668
Ешім ауылында Тәуелсіздік көшесін, Абай көшесін жобалық іздестіру жұмыстарына көше жарығын салуға
1831
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
8307,3
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округінің Киров ауылындағы 32 су құбыры ұңғымасын ағымдағы жөндеу
2193,7
Киров ауылындағы сорғы станциясының ғимаратын және оған іргелес аумақты ағымдағы жөндеуге
3612
Қоқыс шығаруға (ҚТҚ)
2001,6
Киров ауылындағы (Достық көшесі, Сейфулин көшесі) кентішілік жолдарды орташа жөндеуге сараптамадан өтумен техникалық құжаттаманы әзірлеу
289
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
4818,5
Қызметкерлерге 2021 жылға бонустар төлеу
1375
Салықтық шегерімдерді, әлеуметтік қамсыздандыруды және медициналық сақтандыруды төлеу