О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 14-90 "О бюджете Зерендинского района на 2022-2024 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27 мая 2022 года № 20-130
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 14-90 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26066) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 739 343,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 263 667,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 63 583,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 138 345,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 273 748,9 тысячи тенге;
2) затраты – 9 050 184,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 203,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 110 268,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 74 065,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 14-90 "Зеренді ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 20-130 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Зеренді ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 14-90 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26066 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Зеренді ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 739 343,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 263 667,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 63 583,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 138 345,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 273 748,9 мың теңге;
2) шығындар – 9 050 184,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 203,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 110 268,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 74 065,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

81401,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1568,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
700,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
16392,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
26353,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
26353,0
02
Оборона
11847,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11847,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6870,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3029,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1947,4
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2715,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2715,2
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2715,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
588941,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
588941,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60612,3
002
Программа занятости
69880,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
74504,0
005
Государственная адресная социальная помощь
72363,0
006
Оказание жилищной помощи
4200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79833,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1182,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
453,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
118340,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

81401,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1568,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
700,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
16392,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
26353,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26353,0
02
Қорғаныс
11847,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11847,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6870,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3029,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1947,4
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2715,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2715,2
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2715,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
588941,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
588941,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60612,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
69880,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
74504,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
72363,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
79833,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1182,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
453,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
118340,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну