О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 15-98 "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2022–2024 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 18 ноября 2022 года № 27-170
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2022–2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 15-98 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2022–2024 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 290,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 587,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 99,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 603,8 тысячи тенге;
2) затраты – 38 114,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -824,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 824,8 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2022–2024 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 156,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 477,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 669,0 тысячи тенге;
2) затраты – 33 389,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -233,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233,4 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2022–2024 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 705,6 тысяч тенге, в том числе:

Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-98 "2022–2024 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылдық округтерінің, ауылының бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 27-170 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2022–2024 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-98 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 290,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 587,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 99,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 603,8 мың теңге;
2) шығындар – 38 114,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -824,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 824,8 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 156,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 477,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 669,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 389,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -233,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 705,6 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления – 5 913,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 289,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 503,0 тысячи тенге;
2) затраты – 75 748,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 042,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 042,9 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Зерендинского сельского округа Зерендинского района на 2022–2024 годы, согласно приложениям 4, 4-1, 4-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 415 972,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 970,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 708,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 327,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 364 966,1 тысяч тенге;
2) затраты – 427 994,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -57,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 57,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 964,3 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 964,3 тысяча тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Конысбайского сельского округа Зерендинского района на 2022–2024 годы, согласно приложениям 5, 5-1, 5-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 506,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –19 517,6 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 474,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 315,0 тысяч тенге;
2) затраты – 113 941,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 435,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 435,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Кусепского сельского округа Зерендинского района на 2022–2024 годы, согласно приложениям 6, 6-1, 6-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

салықтық түсімдер – 5 913,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 289,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 503,0 мың теңге;
2) шығындар – 75 748,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 042,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 042,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Зеренді ауданының Зеренді ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 4-1, 4-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 415 972,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 970,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 708,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 327,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 364 966,1 мың теңге;
2) шығындар – 427 994,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -57,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 57,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 964,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 964,3 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Зеренді ауданының Қонысбай ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 5-1, 5-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 506,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 517,6 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 474,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91 315,0 мың теңге;
2) шығындар – 113 941,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 435,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 435,0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Зеренді ауданының Күсеп ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 6-1, 6-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: