О бюджете Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 3/27.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенбидаикского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –21 956,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 195,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 761,3 тысяч тенге;
2) затраты – 22 860,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-904,2) тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 3/27 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 956,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 195 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 17 761,3 мың теңге;
2) шығындар – 22 860,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -904,2) мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (904,2) тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 05.12.2023 № 6/9 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Кенбидаикского сельского округа на 2023 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 16 592,0 тысяч тенге.
3. Учесть, в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2023 год, согласно приложению 4.

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 904,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 05.12.2023 № 6/9 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 16 592,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2023 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес есепке алынсын.