О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 3/16 "О бюджете Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 8 декабря 2022 года № 4/25
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 3/16 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенбидаикского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –94 335,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 855,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 480,9 тысяч тенге;
2) затраты – 94 659,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-323,6) тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 3/16 "2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 4/25 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 3/16 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 335,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 855,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92 480,9 мың теңге;
2) шығындар – 94 659,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -323,6) мың теңге;