О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2022 года № 6/27.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –358 053,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 898,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –327 155,6 тысяч тенге;
2) затраты – 365 627,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/27 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағынының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 358 053,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 898,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 327 155,6 мың теңге;
2) шығындар – 365 627,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-7 573,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 573,8тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 19.12.2023 № 2/10 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть, что в бюджете Коргалжынского сельского округа на 2023 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 32 998,0 тысяч тенге.

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -7 573,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –7 573,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 19.12.2023 № 2/10 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 32 998,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.