О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 7/16 "О бюджете Майшукырского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 8 декабря 2022 года № 8/25
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Майшукырского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 7/16 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 030,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 239,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 791,5 тысяч тенге;
2) затраты – 22 346,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-316,1) тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7/16 "2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 8/25 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 7/16 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 030,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 239,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 791,5 мың теңге;
2) шығындар –22 346,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 316,1) мың теңге;