О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/7 "Об утверждении бюджета Жамбылского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2022 года № 15/8
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Жамбылского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №13/2/7, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 384,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 545,0тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0, 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 143,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14 696,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 175,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 791,1 тысяча тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/7 "Сандықтау ауданының Жамбыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 15/8 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №13/2/7 "Сандықтау ауданының Жамбыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Жамбыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 384,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8 545,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 143,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 696,0 мың теңге;
2) шығындар - 24 175,1 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - - 791,1 мың теңге;