О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/11 "Об утверждении бюджета Максимовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2022 года № 15/12
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Максимовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 13/2/11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 266 805,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 588,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 250 217,0 тысяч тенге;
2) затраты – 267 757,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -952,2 тысячи тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/11 "Сандықтау ауданының Максимов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 15/12 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/11 "Сандықтау ауданының Максимовка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Максимовка ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 266 805,0 мың теңге, оның ішінде:
Салықтық түсімдер - 14 588,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2000,0 мың теңге;
Трансферттердің түсімдері - 250 217,0 мың теңге;
2) шығындар – 267 757,2 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) Бюджет тапшылығы (профициті) - -952,2 мың теңге;