О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/5 "Об утверждении бюджета Васильевского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 мая 2022 года № 19/3/5
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/5 "Об утверждении бюджета Васильевского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 687,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 965,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 722,0 тысячи тенге;
2) затраты – 23 359,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 672,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 672,3 тысячи тенге.
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/5 "Сандықтау ауданының Васильев ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 мамырдағы № 19/3/5 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/5 "Сандықтау ауданының Васильев ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін
1) кірістер – 22687,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 965,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 722, 0 мың теңге;
2) шығындар – 23359,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -672,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 672,3 мың теңге.
Жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.