О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/1 "Об утверждении бюджета Балкашинского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26 июля 2022 года № 22/1/1
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/1 "Об утверждении бюджета Балкашинского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 190,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 977,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления –746,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 004,7 тысячи тенге;
поступления трансфертов –127 462,3 тысячи тенге;
2) затраты – 167 437,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы "Сандықтау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/1 Балкашин ауданының 2022-2024 жылдарға арналған
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 шілдедегі № 22/1/1 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/1 "Сандықтау ауданының Балкашин ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін
1) кірістер – 161 190,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 977,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 746,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1004,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 127 462,3мың теңге;
2) шығындар – 167 437,0мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде;