О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/4 "Об утверждении бюджета Берликского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2022 года № 25/4/4
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/4 "Об утверждении бюджета Берликского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 691,9 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 385,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –19 306,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 753,8 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -61,9 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 61,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/4 "Сандықтау ауданы Бірлік ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 25/4/4 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандыктау аудандық Бірлік ауылдық округінің маслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/4 "Сандықтау ауданының Бірлік ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Бірлік ауылдық округінің 2022–2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 691,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 385,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 306,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 753,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -61,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 61,9 мың теңге.
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.