О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13/2/6 "Об утверждении бюджета Веселовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2022 года № 25/4/6
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Веселовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №13/2/6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 524,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 270,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 106,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1762,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 384,8 тысяч тенге;
2) затраты – 104 594,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -70,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70,2 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/6 "Сандықтау ауданының Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 қарашадағы № 25/4/6 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "Сандықтау ауданының Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №13/2/6 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 524,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 270,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 106,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1762,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 100 384,8 мың теңге;
2) шығындар - 104 594,3 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -70,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70,2 мың теңге";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

186,0
За счет средств областного бюджета, в том числе
81794,9
Средний ремонт внутри-поселковых дорог в селе Веселое Сандыктауского района
81724,9
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих,работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
417,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих,работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
417,0

186,0
Облыстық бюджет қаражаты есебінен, оның ішінде:
81794,9
Сандықтау ауданы Веселое ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
81724,9
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
70,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен"
417,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының,мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
417,0